کد خبر: 3684تاریخ انتشار : 14:11:06 - پنج‌شنبه 13 فوریه 2020

محل تمرین سپاهان در اردوی دوحه مشخص شد/ ولسیانی در جمع زردها+عکس

  کاروان تیم فوتبال سپاهان با استقبال مسئولان باشگاه السد وارد شهر دوحه شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، کاروان تیم فوتبال سپاهان شامل بازیکنان، کادر فنی و اداری شب گذشته در فرو…

محل تمرین سپاهان در اردوی دوحه مشخص شد/ ولسیانی در جمع زردها+عکس

عکس  کاروان تیم فوتبال سپاهان با استقبال مسئولان باشگاه السد وارد شهر دوحه شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، کاروان تیم فوتبال سپاهان شامل بازیکنان، کادر فنی و اداری شب گذشته در فرودگاه بین‌المللی دوحه مورد استقبال حمدان محمد الجرجاوی قرار گرفتند.

اعضای تیم سپاهان در هتل ویندام ریجنسی شهر دوحه مستقر شد و تمرین‌های آماده‌سازی خود را در ورزشگاه دوم باشگاه السد انجام خواهد داد. آخرین تمرین سپاهانی‌ها پیش از رویارویی با السد در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، گئورگی ولسیانی مدافع مصدوم سپاهان که از تفلیس به دوحه رفته بود، در این اردو به جمع شاگردان قلعه‌نویی اضافه شد. وی پس از پشت سر گذاشتن مراحل درمانی زیر نظر پزشک تیم‌ملی گرجستان قرار است، درمان مصدومیت خودش را در کمپ اسپایر کامل کند.

تیم‌های السد و سپاهان ساعت 19:5 دقیقه سه‌شنبه هفته آینده در بازی هفته دوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. تیم سپاهان در بازی نخست خود در امارات برابر تیم العین به پیروزی 4 بر صفر دست یافت و السد نیز در عربستان با تیم النصر به تساوی 2 بر 2 رسید.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.