کد خبر: 3680تاریخ انتشار : 14:21:13 - پنج‌شنبه 13 فوریه 2020

کریستیچوویچ: بازی سختی مقابل ماشین سازی خواهیم داشت/ به شرایطی که می‌خواهم، نرسیده‌ایم

  سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: برای ماندن در لیگ برتر نیاز مبرم به برد در دیدار فردا خواهیم داشت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، میشو کریستیچوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ماشین سازی اظهار داشت: فر…

کریستیچوویچ: بازی سختی مقابل ماشین سازی خواهیم داشت/ به شرایطی که می‌خواهم، نرسیده‌ایم

عکس  سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: برای ماندن در لیگ برتر نیاز مبرم به برد در دیدار فردا خواهیم داشت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، میشو کریستیچوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ماشین سازی اظهار داشت: فردا بازی سختی پیش‌رو داریم. تیمی که خوب بازی سازی را انجام میده و ماشین سازی تیمی است که خارج از خانه استقلال را برده و قطعاً کار سختی خواهیم داشت ولی ما هم نتایج خوبی کسب کردیم و برای یک نتیجه خوب به میدان می‌رویم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در خصوص غایبین تیمش هم بیان داشت: امیر حسین موسی‌زاده را بدلیل چهار اخطاره در اختیار نخواهیم داشت ولی با تلاش بازیکنان برای ارائه بازی خوب به میدان می رویم.

وی در خصوص سوالی در بحث روحی و روانی در طول هفته هم اذعان داشت: قطعاً بازیکنان ایرانی عادت‌هایی هم دارند که تغییر آن چه خوب و چه بد سخت است ولی بابت مسائل روانی بازیکنان تلاش زیادی در تمرینات می‌کنند گرچه برخی‌ها تلاش می‌کنند شدت تمرینات را پایین می‌آورند و خیلی سخت است که همه با تلاش زیاد تمرین کنند ولی من تمام تلاش خود را برای بالانس کردن تمرینات انجام می‌دهم.

کریستیچوویچ درباره ارتباط خوبش با هواداران و رسانه‌ها هم اظهار داشت: زندگی من بر اساس رابطه خوبی است که برقرار می‌کنم و این مهم را در فوتبال هم اجرا می‌کنم. من هیچ وقت در باشگاه در خصوص مسائل مالی‌ام سوال نکردم و تمام تلاشم این است که شاهین را با کمک همه در لیگ نگه دارم.

وی  افزود: نتایج خوب جو خاصی را در شهر ایجاد خواهد کرد گرچه هنوز به آن شرایطی که می‌خواهیم نرسیدیم ولی تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد و با جذب دو بازیکن سهمیه فیفا به شرایط ایده آل خواهیم رسید و با توجه به پرداختی‌های به موقع شاهد حمایت خوبی از سوی مسئولین هستیم و همه در این راه باید کمک کنیم.

سرمربی شاهین در خصوص دو هفته تعطیلی لیگ هم اظهار داشت: بعد از این بازی دو روز استراحت خواهیم داد و خودم هم که قصد سفر به کشورم داشتم خواهم ماند چون کار زیادی داریم و بازی سختی بعد از ماشین سازی خواهیم داشت.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.