کد خبر: 3718تاریخ انتشار : 13:03:25 - جمعه 14 فوریه 2020

خروج کمیته داوران از سیستم تک بعدی با آغاز به کار سهرابی/فعالیت‌های ممبینی محدود می‌شود؟

  با انتخاب علیرضا سهرابی به عنوان رئیس دپارتمان داوری فعالیت‌های رئیس کمیته داوران محدود شده و شاید حتی این موضوع منجر به ایجاد تغیرات در راس کمیته داوران شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ثبت نام نام…

خروج کمیته داوران از سیستم تک بعدی با آغاز به کار سهرابی/فعالیت‌های ممبینی محدود می‌شود؟

عکس  با انتخاب علیرضا سهرابی به عنوان رئیس دپارتمان داوری فعالیت‌های رئیس کمیته داوران محدود شده و شاید حتی این موضوع منجر به ایجاد تغیرات در راس کمیته داوران شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ثبت نام نامزدها برای انتخابات فدراسیون فوتبال چند روز پیش در شرایطی صورت گرفت که هدایت ممبینی برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد. این اتفاق در شرایطی رخ داده که روز پنجشنبه حیدر بهاروند علیرضا سهرابی را به عنوان رئیس دپاتمان داوری انتخاب کرد و قرار است وی از روز شنبه کار خود را رسما در فدراسیون فوتبال آغاز کند.

با این شرایط به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال در اقدام اول تصمیم گرفته تا کمیته داوران را از این سیستم تک بعدی خارج کند زیرا بیشتر اعضای کمیته داوران معتقد هستند در تصمیم‌گیری‌ها هیچ نقشی ندارند و تمامی کارها را ممبینی انجام می‌دهد.(واکنش ممبینی به چیدمان داوران).

از سوی دیگر حضور ممبینی در انتخابات فدراسیون اگر چه از نظر اساسنامه و آئین نامه اشکالی ندارد و این موضوع صراحتا در اساسنامه فدراسیون نیامده است( واکنش داور پیشین کشورمان به این موضوع) ولی در مجموع حضور اعضای برخی کمیته‌ها مثل داوران، اخلاق‌،انضباطی و ... در انتخابات ممکن است باعث ایجاد شائبه‌هایی شود و به همین علت فدراسیون فوتبال با انتخاب سهرابی در واقع تصمیم گرفت به نوعی فعالیت‌های ممبینی را محدود کند.

پیش از این تمامی چیدمان‌های داوری به تنهایی توسط هدایت ممبینی انجام می‌شد ولی با انتخاب سهرابی عملا این موضوع منتفی شده و دپارتمان داوری وارد عمل خواهد شد.

حتی ممکن است تغییراتی در کمیته داوران طی یکی دو هفته آتی به وجود بیاید که شاید منجر به کنار رفتن ممبینی از سمت ریاست کمیته داوران شود. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.