کد خبر: 3901تاریخ انتشار : 12:20:50 - سه‌شنبه 18 فوریه 2020

برنامه هفته بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ دسته اول اعلام شد

  برنامه هفته بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ دسته اول فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  سایت  سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و هفتم
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸
م…

برنامه هفته بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ دسته اول اعلام شد

عکس  برنامه هفته بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ دسته اول فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  سایت  سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و هفتم
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸
ملوان بندرانزلی- بادران تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان -خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- مس رفسنجان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اامام علی(ع) کرمان
گل ریحان البرز -فجر سپاسی شیراز– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
آلومینیوم اراک – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز -سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
آرمان گهرسیرجان- نود ارومیه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
سرخپوشان  پاکدشت- استقلال خوزستان– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر


هفته بیست و هشتم
دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸
آلومینیوم اراک- قشقایی شیراز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
نیروی زمینی تهران- سرخپوشان  پاکدشت – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
علم و ادب تبریز- آرمان گهرسیرجان– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نود ارومیه -گل ریحان البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
سپیدرود رشت- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸
مس رفسنجان- رایکا بابل – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز -خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
بادران تهران- مس کرمان– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال خوزستان- داماش گیلانیان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز


هفته بیست و نهم
شنبه ۲۴ اسفند ۹۸
گل ریحان البرز- سپیدرود رشت – ساعت ۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج
سرخپوشان  پاکدشت- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدا اسلامشهر
دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸
آرمان گهرسیرجان- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۵ - ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
ملوان بندرانزلی- مس رفسنجان – ساعت ۱۵ - ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان- فجر سپاسی شیراز – ساعت ۱۵ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- نود ارومیه – ساعت ۱۵ - ورزشگاه امام علی(ع)کرمان
خوشه طلایی ساوه- بادران تهران – ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهید چمران ساوه
قشقایی شیراز –علم و ادب تبریز – ساعت ۱۵ - ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل -استقلال خوزستان – ساعت ۱۵ - ورزشگاه هفتم تیر بابل
مسابقه معوقه از هفته بیست و چهارم
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸
سپیدرود رشت- سرخپوشان پاکدشت– ساعت ۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت


هفته سی ام
شنبه ۹ فروردین ۹۹
نیروی زمینی تهران- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
یکشنبه ۱۰ فروردین ۹۹
مس رفسنجان- گل ریحان البرز  – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
سپیدرود رشت- داماش گیلانیان – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال خوزستان- مس کرمان – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
علم و ادب تبریز -سرخپوشان  پاکدشت – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
آلومینیوم اراک- آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز -رایکا بابل – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
بادران تهران- فجر سپاسی شیراز – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه


هفته سی و یکم
یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹
ملوان بندرانزلی- علم و ادب تبریز – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان -نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان -سپیدرود رشت– ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
خوشه طلایی ساوه -مس رفسنجان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید چمران ساوه
فجر سپاسی شیراز -نود ارومیه – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
سرخپوشان  پاکدشت- قشقایی شیراز  – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل -آلومینیوم اراک – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
آرمان گهرسیرجان- استقلال خوزستان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
گل ریحان البرز- بادران تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج


هفته سی و دوم
یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹
علم و ادب  تبریز -داماش  گیلانیان  – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
سپیدرود رشت -خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس رفسنجان -فجر سپاسی شیراز – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهداء رفسنجان
استقلال خوزستان -گل ریحان البرز  – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه تختی اهواز
نیروی زمینی تهران- مس کرمان  – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه غدیر تهران
آلومینیوم اراک -ملوان بندرانزلی  – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز- آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه حافظیه شیراز
بادران تهران- نود ارومیه – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه سی ودوم به دلیل همزمانی مسابقات باشگاه بادران موظف به معرفی ورزشگاه واجد الشرایط می باشد.
رایکا بابل -سرخپوشان  پاکدشت – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه  هفتم تیر بابل


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.