کد خبر: 3985تاریخ انتشار : 14:25:02 - چهارشنبه 19 فوریه 2020

تیم پرسپولیس امروز عازم تهران می‌شود/ گلزنی گل‌محمدی در تمرین

  کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز چهارشنبه راهی تهران می‌شود.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طبق برنامه کادر فنی، سرخپوشان صبح امروز چهارشنبه، صبحانه را ساعت ۸ صبح صر…

تیم پرسپولیس امروز عازم تهران می‌شود/ گلزنی گل‌محمدی در تمرین

عکس  کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز چهارشنبه راهی تهران می‌شود.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طبق برنامه کادر فنی، سرخپوشان صبح امروز چهارشنبه، صبحانه را ساعت 8 صبح صرف کردند و در ساعت 9 و 30 دقیقه به وقت محلی هتل را به سمت ورزشگاه محل تمرین ترک کردند.

تمرین ریکاوری قرمزپوشان ایران در زمین خالد بن محمد برگزار شد و بازیکنان در دو گروه، برنامه‌های کادر فنی را به مورد اجرا گذاشتند.

پرسپولیس یک روز بعد از تساوی مقابل شارجه در دو گروه تمرین کرد.

تمرین ریکاوری سرخپوشان از ساعت ۱۰ به وقت محلی در زمین تمرینی الشارجه آغاز شد.

دروازه‌بان‌های ذخیره زودتر از تیم تمرین خود را زیر نظر داود فنایی آغاز کردند. پیش از شروع تمرین، گل‌محمدی ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد.
بازیکنان اصلی بازی دیروز نیم ساعت ریکاوری کردند و سپس راهی استخر شدند. سایر بازیکنان زیر نظر کادر فنی بخش‌های مختلف تمرین را انجام دادند.‌ ابتدا پاسکاری ترکیبی و سپس حفظ توپ در نیمی از زمین در دستور کار قرار گرفت.
مینی فوتبال در نیمی از زمین آخرین بخش تمرین امروز بود. یحیی گل‌محمدی در این پابه‌پای سایرین تمرین کرد و چند گل هم به ثمر رساند.
سیدجلال حسینی، مهدی شیری و‌ اوساگونا با کادر پزشکی و اختصاصی تمرین کردند.تمرین بعد از ۷۵ دقیقه به پایان رسید و بازیکنان به هتل برگشتند.
سرخپوشان با پرواز ساعت ۱۵:۱۵ امروز به وقت محلی به تهران بازمی‌گردند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.