کد خبر: 4051تاریخ انتشار : 15:36:35 - جمعه 21 فوریه 2020

آخرین وضعیت رفیعی و کی‌روش درآستانه بازی با پرسپولیس

  وضعیت دو بازیکن مصدوم سپاهان در آستانه بازی با پرسپولیس مشخص شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگارو روزشی خبرگزاری فارس، بازیکنان سپاهان پس از بازگشت به ایران تمریناتشان را برای بازی حساس روز یکشنبه مقابل پرسپولیس در اصفهان پ…

آخرین وضعیت رفیعی و کی‌روش درآستانه بازی با پرسپولیس

عکس  وضعیت دو بازیکن مصدوم سپاهان در آستانه بازی با پرسپولیس مشخص شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگارو روزشی خبرگزاری فارس، بازیکنان سپاهان پس از بازگشت به ایران تمریناتشان را برای بازی حساس روز یکشنبه مقابل پرسپولیس در اصفهان پیگیری می‌کنند و به جز دو بازیکن، بقیه نفرات مشکلی برای حضور در این مسابقه ندارند.

کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی سپاهان پیش از بازی با السد در تمرینات دچار مصدومیت شد و سروش رفیعی هافبک این تیم در جریان بازی با تیم قطری از مشکل پیدا کرد تا به این ترتیب حضور هر دو بازیکن برای تقابل با پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

سروش رفیعی در جریان بازی با السد دچار آسیب از ناحیه قفسه‌سینه نشده و مشکل هافبک سپاهان کشیدگی و پارگی در قسمتی از عضلات شکمی بود که با تلاش کادرپزشکی سپاهان این مشکل برطرف شده و او به بازی با پرسپولیس می‌رسد.

کی‌روش استنلی مهاجم زردپوشان نیز پیش از بازی با السد دچار کشیدگی در ناحیه عضلات کشاله ران شده بود که کادرپزشکی سپاهان در تلاش است تا این بازیکن را به مرز آمادگی برای بازی روز یکشنبه برساند. این بازیکن فردا قرار است تست نهایی را پشت سر بگذارد تا وضعیت او برای بودن یا نبودن در مصاف با پرسپولیس مشخص شود.

ضمن اینکه با تلاش تیم پزشکی سپاهان، مصدومیت محمدایرانپوریان نیز برطرف شده است. او از نظرپزشکی مشکلی ندارد و با تایید و نظر کادرفنی می‌تواند تیم را در مسابقات پیش رو همراهی کند.

مسابقه دو تیم سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر، روز یکشنبه از ساعت 16:15 در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.