کد خبر: 4173تاریخ انتشار : 11:08:18 - دوشنبه 24 فوریه 2020

بیانی: استقلال در خط دفاع مشکل دارد/بازی با ذوب آهن جالب نبود

  پیشکسوت استقلال گفت:‌ استقلال در خط دفاع هنوز مشکل دارد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

شاهین بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت:‌بازی دل‌چسبی نبود. خالی بودن ورزشگاه روی کی…

بیانی: استقلال در خط دفاع مشکل دارد/بازی با ذوب آهن جالب نبود

عکس  پیشکسوت استقلال گفت:‌ استقلال در خط دفاع هنوز مشکل دارد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


شاهین بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت:‌بازی دل‌چسبی نبود. خالی بودن ورزشگاه روی کیفیت بازی تأثیر منفی گذاشته بود. خیلی از بازیکنان استقلال هم مصدوم بودند و در ترکیب قرار نداشت.

وی افزود: فوتبال جالبی را ندیدم اما مهم سه امتیاز بود که استقلال گرفت. با این پیروزی استقلال همچنان جزو مدعیان خودش را حفظ کرد. ذوب‌آهن هم نسبت به نیم‌فصل اول که منصوریان مربی‌اش بود افت کرده بود. ذوب‌آهن با منصوریان فوتبال بهتری ارائه می‌کرد این مسابقه مثل فضای ورزشگاه سرد  و بی‌روح بود و فقط از برد استقلال خوشحالم.

پیشکسوت استقلال با اشاره به وضعیت دفاعی این تیم تصریح کرد:‌استقلال هنوز در خط دفاعی مشکل دارد. فکر می‌‌کنم روزبه چشمی را به اجبار در خط دفاع به کار می‌گیرند وگرنه چشمی در پست هافبک دفاعی بسیار بهتر و مثمرثمرتر است. مدافع خارجی که جذب کرده‌اند اگر آماده شود می‌تواند به تیم خیلی کمک کند.

بیانی با اشاره به ویروس کرونا گفت: امیدوارم هرچه زودتر مشکل این بیماری حل شود زیرا در ادامه این روند فوتبال تعطیل خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.