کد خبر: 4251تاریخ انتشار : 13:58:00 - سه‌شنبه 25 فوریه 2020

وضعیت مبهم دو بازیکن ماشین سازی برای حضور مقابل نساجی مازندران

  کادرپزشکی تیم ماشین سازی در تلاش است تا دو بازیکن این تیم را به بازی هفته بیست و یکم برساند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر روز پنجشنبه هش…

وضعیت مبهم دو بازیکن ماشین سازی برای حضور مقابل نساجی مازندران

عکس  کادرپزشکی تیم ماشین سازی در تلاش است تا دو بازیکن این تیم را به بازی هفته بیست و یکم برساند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر روز پنجشنبه هشتم اسفند میزبان نساجی مازندران خواهد بود و این در حالی است که حضور دو بازیکن کلیدی این تیم در مصاف با نساجی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

مسعود عباس‌زاده پزشک تیم ماشین سازی تبریز در خصوص آخرین وضعیت مصدومان این تیم اظهار داشت: در مورد مصدومان تیم ما، در برخی رسانه‌ها  بزرگنمایی شده است. شاهین توکلی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و شرایطش آن طور که در برخی رسانه‌ها مطرح شده نیست، ما در مورد این بازیکن عکسبرداری MRI انجام دادیم و با کلیشه‌هایی که دیدم مصدومیتش آنطور که بزرگنمایی کردند نیست. توکلی قرار است در اسرع وقت برگردد و با تیم تمرین کند.

وی درمورد وضعیت بابک مرادی تصریح کرد: این بازیکن در بازی مقابل شاهین بوشهر مصدومیتی از ناحیه شانه داشت. مصدومیت او جدی نبود و قرار بود تمرین کند، اما متاسفانه در تمرین دو روز پیش از همان ناحیه دچار آسیب‌دیدگی شد. برای او نیز عکسبرداری MRI انجام دادیم و متوجه شدیم مشکل خاص و جدی ندارد. ان‌شاءالله این دو بازیکن در اسرع وقت با تلاش کادر پزشکی حتماً برمی‌گردند و با تیم تمرین می‌کنند.

علاوه بر این توضیحات، علی اکبرزاده مدیررسانه‌ای ماشین سازی به خبرنگار ورزشی فارس اعلام کرد؛ حضور توکلی و مرادی مقابل تیم نساجی مازندران  بستگی به نظر کادر پزشکی و کادر فنی دارد و پزشکان تیم در تلاش هستند تا این دو بازیکن را برای بازی این هفته به مرز آمادگی برسانند.

دیدار دو تیم ماشین سازی و نساجی روز پنجشنبه و از ساعت 15:30 در شهر تبریز آغاز خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.