کد خبر: 4287تاریخ انتشار : 14:41:44 - چهارشنبه 26 فوریه 2020

زنده‌روح: بهتر بود بازی با استقلال به خاطر کرونا برگزار نمی‌شد/ بازیکنان هم در خطر هستند

  هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: بهتر بود بازی با استقلال لغو می‌شد اما تصمیمی است که گرفته شده است و موظفیم آن را اجرا کنیم.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

احمدرضا زنده‌روح درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تیم گ…

زنده‌روح: بهتر بود بازی با استقلال به خاطر کرونا برگزار نمی‌شد/ بازیکنان هم در خطر هستند

عکس  هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: بهتر بود بازی با استقلال لغو می‌شد اما تصمیمی است که گرفته شده است و موظفیم آن را اجرا کنیم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استاراحمدرضا زنده‌روح درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تیم گل‌گهر اظهار داشت: در چند بازی گذشته شایسته برد بودیم اما مشکلاتی بود که به هر حال نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. با این حال در بازی گذشته سه امتیاز خیلی مهم گرفتیم. امیدوارم در دو سه بازی آینده هم نتایج خوبی کسب کنیم تا شرایط‌مان بهتر و بهتر شود. 

وی افزود: شرایط خاصی که داریم باعث شده بازی‌ها برایمان سخت‌تر شود اما بازی به بازی بهتر می‌شویم و امیدوارم از این هفته روند بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری کسب کنیم. مهاجمان خیلی خوبی در تیم‌مان داریم که نشان دادند می‌توانند گل‌زنی کنند. ما هم سعی می‌کنیم به آنها کمک کنیم گل بزنند و تیم‌مان در شرایط خوبی قرار بگیرد. امیدوارم در آخر فصل من به عنوان هافبک و آن‌ها به عنوان مهاجم آمار خوبی داشته باشند.

هافبک تیم گل‌گهر در مورد اینکه این تیم در بازی‌های اخیر ابتدا به گل می‌رسد و بعد گل می‌خورد و امتیاز برد را از دست می‌دهد، عنوان کرد: موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریفان ایجاد می‌کنیم و به گل هم می‌رسیم اما شاید ترس از اینکه نتیجه را از دست بدهیم به بچه‌ها قالب می‌شود و روی اشتباهاتی ناخواسته گل می‌خوریم. وقتی تیم گل می‌خورد کل تیم اشتباه کرده که فضا داده تا حریف به گل برسد. نمی‌توانیم بگوییم روی گل‌های خورده خط دفاعی مقصر است بلکه کل تیم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. با این حال در بازی با نفت آبادان توانستیم سریع به بازی برگردیم و پیروز شویم. این مژده خوبی برای تیم ما بود که می‌توانیم اگر گل هم خوردیم برگردیم و به پیروزی برسیم. امیدوارم بازی‌های آینده را از دست ندهیم و باز هم به برد دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به کادر فنی گل‌گهر تصریح کرد: مجید جلالی مربی باتجربه‌ای است و سعی می‌کند تمرینات را بر اساس هر بازی طراحی کند. ما هم وظیفه داریم آنچه که کادر فنی از ما می‌خواهد انجام بدهیم. فکر می‌کنیم شرایط‌مان در چند هفته اخیر بهتر شده و امیدوارم بچه‌ها هم خواسته کادر فنی را به خوبی انجام دهند تا بازی‌های آینده را به خوبی پشت سر بگذاریم.

هافبک گل‌گهر در مورد اینکه آیا حضور منشا در کنار دیگر مهاجمان این تیم مانند یونس شاکری، می‌تواند خط حمله را زهردار کند، اظهار داشت: منشا بازیکن باتجربه‌ای است و کیفیت بالایی دارد. بله، او توانسته به خط حمله کمک زیادی کند تا بتوانیم مالکیت بیشتری در بخش هجومی داشته باشیم  و حملات بیشتری را درست کنیم. فکر می‌کنم ظرف یکی دو هفته آینده که بدنش به آمادگی صد در صد برسد می‌تواند خطرناک‌تر هم بشود. بقیه مهاجمان هم توانایی بالای دارند، روی همه آنها حساب کرده‌ایم که از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنند تا تیم موفق باشد.

زنده‌روح در پاسخ به این سؤال که آیا با بازگشت منشا از امارات نگران شیوع کرونا در اردوی گل‌گهر نیست، گفت: (با خنده) امیدوارم ویروس کرونا را نیاورده باشد. البته خود منشا می‌گوید سیاه پوستان کرونا نمی‌گیرند. اما باید اشاره کنم بازی مهمی با استقلال داریم که به خاطر ویروس کرونا بدون تماشاگر شد. دوست داشتیم در بازی خانگی، هوادارانمان بیایند و از ما حمایت کنند اما حالا طبق دستور داده شده مجبوریم بدون حضور آنها بازی کنیم. با این حال هواداران مطمئن باشند تمام توانمان را می‌گذاریم تا بتوانیم این بازی سخت را با دست پر پشت سر بگذاریم. 

وی در خصوص تقابل با استقلال تصریح کرد: اگر از بازی فردا دست پر و با امتیاز خارج شویم شرایط‌مان در جدول بهتر می‌شود و از لحاظ روحی هم تیم ما به سطح بالایی می‌رسد. استقلال در هر شرایط و با هر نفراتی که داشته باشد خطرناک است. از بازیکنان آنها شناخت کافی داریم و می‌دانیم خصوصیات آنها چیست. البته برای ما فرقی نمی‌کند کدام بازیکنشان بازی می‌کند و یا کدام بازیکنشان نیست.

این بازیکن خاطر نشان کرد: وظیفه ما این است که برای تیم خودمان زحمت بکشیم و باید به فکر سه امتیاز باشیم. امیدواریم با آنالیزها انجام شده و تمریناتی که پشت سر گذاشتیم بازی با کیفیتی ارائه دهیم و نتیجه خوبی برای تیم‌مان رقم‌ بزنیم. در این چند روز بچه‌ها خوب تمرین کردند و نشان دادند انگیزه بالایی دارند، امیدوارم پنج‌شنبه دل هوادارانی که نیستند اما دلشان با ماست، شاد شود.  

هافبک گل‌گهر در مورد اینکه به خاطر حفظ سلامتی آیا بهتر نبود این بازی لغو شود، گفت: به هر حال اگر ویروس وجود دارد و بحث حفظ سلامتی آدم‌هاست، ما بازیکنان هم در خطر هستیم و از این قاعده مستثنی نیستیم. اگر بازی لغو می‌شد بهتر بود اما تصمیمی است که گرفته‌اند و موظفیم آن را انجام دهیم.

زنده‌روح در مورد اینکه با حضور اسکوچیچ در تیم ملی و تعامل او با تیم‌های لیگ برتری، آیا به حضور در تیم‌ملی امیدوار است،اظهار داشت: هر بازیکنی دوست دارد به تیم ملی دعوت شود. من هم تلاشم را می‌کنم در چند بازی آینده بهترین عملکردم را ارائه دهم و به بهترین شکل بازی کنم. اگر خدا خواست و نظر کادر فنی تیم ملی بود، برایم افتخار است که دعوت شوم اگر هم نشد به کارم ادامه می‌دهم تا ببینم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.