کد خبر: 4361تاریخ انتشار : 15:01:54 - پنج‌شنبه 27 فوریه 2020

آریاکیا: در خانه به راحتی امتیاز نمی‌دهیم/ باید قید سلامتی‌مان را بزنیم و بازی کنیم

  هافبک تیم پارس جنوبی جم گفت: فدراسیون فوتبال به خاطر بازی‌های تیم ملی نمی‌تواند مسابقات لیگ را به تأخیر بیندازد و ما هم باید قید سلامتی خودمان را بزنیم و بازی کنیم.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

پوریا آریاکیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خ…

آریاکیا: در خانه به راحتی امتیاز نمی‌دهیم/ باید قید سلامتی‌مان را بزنیم و بازی کنیم

عکس  هافبک تیم پارس جنوبی جم گفت: فدراسیون فوتبال به خاطر بازی‌های تیم ملی نمی‌تواند مسابقات لیگ را به تأخیر بیندازد و ما هم باید قید سلامتی خودمان را بزنیم و بازی کنیم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


پوریا آریاکیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط حال حاضر تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم با کادر فنی جدیدی که آمده روز به روز بهتر می‌شود، هومن افاضلی تلاش کرده در این مدت آنچه در ذهن خودش دارد را به تیم القا کند و بازیکنان تیم رفته رفته به هماهنگی می‌رسند. البته با بازیکنانی که به تازگی جذب شده‌اند این هماهنگی زمان بیشتری نیاز دارد و امیدوارم در آینده نزدیک تیم به هماهنگی کامل برسد.

آریاکیا در مورد پیشرفت شرایط فنی پارس جنوبی از بازی مقابل گل‌گهر تا بازی با نساجی عنوان کرد: پیشرفت فنی خوبی داشته‌ایم، البته در بازی با نساجی به خاطر بارندگی و شرایط زمین بازی خیلی کیفیت نداشت و تیم‌ها نمی‌توانستند کیفیت خودشان را به نمایش بگذارند، اما ما باز هم در آن زمین و آن شرایط دو سه موقعیت خوب داشتیم که یک توپ هم به تیرک زدیم، اما نتوانستیم بازی را با 3 امتیاز تمام کنیم. با این حال هماهنگی ما روز به روز بیشتر می‌شود و کادر فنی هم تلاش می‌کند تا خواسته‌هایش را به بازیکنان منتقل کند و آنها هم برنامه‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

هافبک تیم پارس جنوبی در مورد بازی فردا مقابل تراکتور تبریز گفت: شرایط ما در جدول طوری است که تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد نباید حتی یک امتیاز هم از دست بدهیم. تراکتور از لحاظ تاکتیکی و کیفیت تیمی سطح بالایی دارد و برای قهرمانی تلاش می‌کند. صد درصد بازی سختی برای ما خواهد بود، اما به هر حال در خانه بازی می‌کنیم و نشان داده‌ایم که در خانه به هیچ تیمی به راحتی امتیاز نمی‌دهیم. بچه‌های تیم هم تمام تلاششان را می‌کنند که در هر بازی بهترین عملکردشان را داشته باشند.

وی در مورد تیم تراکتور تصریح کرد: تراکتور تیمی است که تمام بازیکنانش چه آنهایی که در ترکیب اصلی قرار دارند و چه آنهایی که روی نیمکت هستند، بازیکنان باکیفیتی هستند. تیم خیلی خوبی است و به اینجا می‌آید که از ما امتیاز بگیرد. بازی راحتی نداریم اما با وجود اینکه از حضور تماشاگران محروم هستیم اما باز تلاش می‌کنیم با نتیجه خوب بازی را به پایان برسانیم.

آریاکیا در خصوص برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران به خاطر شیوع ویروس کرونا و اینکه آیا بهتر نبود مسابقات لغو می‌شدند، اظهار داشت: حضور هواداران در بازی‌ها صد درصد تأثیر خیلی زیادی دارد. مردم شهر جم، مردم خونگرم و پرشوری هستند. آنها در هر بازی به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند. به هر حال مسأله کرونا برای همه وجود دارد، ما هم جزو مردم هستیم، اما از طرفی به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال به خاطر بازی‌های تیم ملی زمانی برای تأخیر مسابقات لیگ ندارد، به هر حال انگار باید به نظرشان احترام بگذاریم و قید سلامتی‌مان را بزنیم و بدون تماشاگر بازی کنیم. ما دو بازی بیرون از خانه بودیم. در این بازی خانگی هم بدون تماشاگر هستیم. فقط خدا کند هر اتفاقی می‌افتد به خیر بگذرد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.