کد خبر: 4311تاریخ انتشار : 11:09:27 - پنج‌شنبه 27 فوریه 2020

تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون با توجه به شیوع کرونا

  نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس ایران و التعاون با توجه به شیوع کرونا تشریح شد.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپول…

تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون با توجه به شیوع کرونا

عکس  نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس ایران و التعاون با توجه به شیوع کرونا تشریح شد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس، امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و التعاون عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا روز بیست و ششم فوریه سال ۲۰۲۰ نامه‌ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.

وی ادامه داد: در این نامه آمده است که بر اساس درخواست باشگاه التعاون عربستان در مکاتبه تاریخ ۲۵ فوریه و درخواست برای به تعویق افتادن بازی این تیم مقابل پرسپولیس که قرار بود دوم مارس در زمین بی طرف و در دبی برگزار شود مستحضر باشید که کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملاً نسبت به شرایط حاضر و محدودیت‌هایی که کشورهای مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا با آن دست و پنجه نرم می‌کنند اشراف دارد. همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا از ممنوعیت ورود شهروندان ایرانی به کشور امارات مطلع است.

حسینی خاطرنشان کرد: در این نامه همچنین آمده که به همین دلیل و با توجه به شرایط به وجود آمده، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که مسابقه مذکور تا اطلاع ثانوی به تعویق بیفتد. همچنین برای انجام بازی برگشت این دو تیم که قرار است ۷ آوریل در کشور کویت و در زمین بی‌طرف برگزار شود متوجه نگرانی‌های به وجود آمده هستیم اما از آنجا که زمان کافی برای برگزاری این بازی وجود دارد، به همین دلیل مسابقه در همان تاریخ باید برگزار شود؛ مگر اینکه دولت کویت سفر به این کشور را برای انجام فعالیت‌های ورزشی ممنوع اعلام کند. از فدراسیون عربستان درخواست می‌شود که زمین بی‌طرف جدیدی را برای میزبانی از پرسپولیس به انضمام توافق نامه فدراسیون میزبان تا روز جمعه ۶ مارس(16 اسفند) ۲۰۲۰ به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.