کد خبر: 4419تاریخ انتشار : 15:29:15 - جمعه 28 فوریه 2020

فلاح: حمایت می‌کردند، لیگ برتری می‌شدیم/ می‌گویند پول ندارید، تیم را منحل کنید

  مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی گفت: ریس شورای شهر شیراز گفت پول ندارید، تیم را منحل کنید.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس رسول فلاح در مورد شرایط تیم فجر گفت: ابتدای فصل گفتیم اگر حمایت کنید لیگ برتری خواهیم شد زیرا برای حض…

فلاح: حمایت می‌کردند، لیگ برتری می‌شدیم/ می‌گویند پول ندارید، تیم را منحل کنید

عکس  مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی گفت: ریس شورای شهر شیراز گفت پول ندارید، تیم را منحل کنید.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس رسول فلاح در مورد شرایط تیم فجر گفت: ابتدای فصل گفتیم اگر حمایت کنید لیگ برتری خواهیم شد زیرا برای حضور در لیگ برتر باید امکانات سخت افزاری و  منابع مالی ثابت داشته باشیم. آنها به یک سوم از وعده هایشان عمل کردند. آن هم قطره چکانی و به موقع نبود که همین مساله باعث کم شدن انگیزه بازیکنان ما شد.

وی افزود: فجرسپاسی نام شهید بر خود دارد و به گفته مقام معظم رهبری باید یاد و خاطره شهدا زنده نگه داشته شود. ما در نیم فصل اول خوب بودیم اما وعده ها عملی نشد و در نیم فصل دوم به مشکل خوردیم. تیم هم مشکل فنی دارد. همه تیم هادر دنیا مشکل فنی دارند‌ ضمن اینکه مربی و مدیرعامل هم ممکن است اشتباه گنند.

فلاح که با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش صحبت می کرد، تصریح کرد: یک تیم 9 امتیاز می گیرد و دو تیم مقابلش بازی نمی کنند و یک تیم هم سرمربی خود را تغییر می دهد. از ریس محترم قوه قضاییه می خواهم به بحث فساد در فوتبال ورود کنند. 

مدیرعامل باشگاه فجر با اشاره به مشکلات مالی باشگاه خود  گفت: برخی مشکلات ما مربوط به مسایل مالی و مسایل خودمان است ولی بخش دیگر مربوط به این شرایطی است که گفتم. ریس شورای شهر می گوید اعتقادی به تیمداری ندارد و می گوید اگر پول ندارید تیم را منحل کنید و درش را ببندید. 

وی ادامه داد: چرا عدالت اجتماعی در ورزش رعایت نمی شود. چرا برخی تیم ها شرایط خوبی دارند ولی فقیرانه روزگار می گذرانیم؟


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.