کد خبر: 4449تاریخ انتشار : 11:06:27 - شنبه 29 فوریه 2020

با اعلام سازمان لیگ؛ مسابقات باشگاهی همچنان بدون تماشاگر برگزار می شود

  سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی با توجه به تصمیم اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا بدون تماشاگر برگزار می شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت  سازمان لیگ فوتبا…

با اعلام سازمان لیگ؛ مسابقات باشگاهی همچنان بدون تماشاگر برگزار می شود

عکس  سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی با توجه به تصمیم اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا بدون تماشاگر برگزار می شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت  سازمان لیگ فوتبال ایران، متن اطلاعیه سازمان لیگ  در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال باشگاهی به شرح زیر است:
با توجه به تصمیمات اتخاذ شده از سوی " ستاد ملی مبارزه با کرونا " که مرجع تصمیم گیری در رابطه با مبارزه و پیشگیری از این بیماری میباشد . به استحضار میرساند تا اطلاع ثانوی کلیه مسابقات لیگ های فوتبال کشور بدون تماشاگر برگزار می گردد. بدیهی است در صورت اتخاذ تصمیمات ابلاغی جدید از سوی ستاد فوق الذکر هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه مسابقات متعاقبا اعلام میگردد.
لازم به ذکر است با توجه به ضرورت کنترل و حفظ بهداشت محیطی ورزشگاه ها، می بایست علاوه بر رعایت دستورالعمل مرکز پزشکی سازمان لیگ ( ایفمارک) مورخ ۹ /۱۲ /۹۸   تمامی موارد بهداشتی با نظارت و کنترل ویژه فدراسیون محترم پزشکی در تمامی استانها انجام شود .
بدیهی است به جهت حفظ سلامت ورزشکاران کلیه باشگاه ها  موظف هستند ضمن انجام کنترلهای لازم ، در صورت مشاهده موارد مشکوک ، مقدمات درمانی و ممانعت از شیوع ویروس را در اولویت قرار دهند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.