کد خبر: 4615تاریخ انتشار : 14:28:36 - سه‌شنبه 3 مارس 2020

توافق AFC با کشورهای شرق آسیا برای تعویق بازی‌های انتخابی جام‌جهانی به مهر و آبان ۹۹

  یک رسانه چینی از توافق کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا با نمایندگان کشورهای شرق برای تعویق بازی های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «SINA» چین خبر داد که نمایندگان کشورهای …

توافق AFC با کشورهای شرق آسیا برای تعویق بازی‌های انتخابی جام‌جهانی به مهر و آبان ۹۹

عکس  یک رسانه چینی از توافق کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا با نمایندگان کشورهای شرق برای تعویق بازی های انتخابی جام جهانی 2022 خبر داد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استاربه گزارش خبرگزاری فارس، سایت «SINA» چین خبر داد که نمایندگان کشورهای شرق بعد از جلسه خود با مسئولان AFC برای تعویق بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا درخواست خود را برای تعویق بازی هایشان در انتخابی جام جهانی 2022 را نیز ارائه کردند.

بنا به گزارش ها فیفا و AFC  با درخواست شرقی ها برای تعویق بازی های انتخابی جام جهانی 2022 از ماه های مارس، ژوئن و سپتامبر به ماه های اکتبر و نوامبر(مهر و آبان 99) موافقت کرده است.

البته AFC شنبه آینده در دبی با نمایندگان کشورهای غرب نیز جلسه می گذارد تا تصمیم نهایی خود درباره بازی های انتخابی جام جهانی 2022 را بگیرد.

قرار است مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ فروردین و خرداد سال ۹۹ برگزار شود. پیش از این نیز یک رسانه اماراتی از درخواست 8 کشور آسیایی به تعویق بازی ها انتخابی جام جهانی خبر داده بود که نام ایران نیز جزو این 8 کشور بود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.