کد خبر: 4663تاریخ انتشار : 11:08:46 - چهارشنبه 4 مارس 2020

مظفری: صحبت از مهندسی لیگ بی‌احترامی به کل فوتبال است

  داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران، گفت: افرادی که از مهندسی در مسابقات لیگ صحبت می‌کنند به کل فوتبال ایران بی‌احترامی می‌کنند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

نوید مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد ادعاهای برخی از افر…

مظفری: صحبت از مهندسی لیگ بی‌احترامی به کل فوتبال است

عکس  داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران، گفت: افرادی که از مهندسی در مسابقات لیگ صحبت می‌کنند به کل فوتبال ایران بی‌احترامی می‌کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


نوید مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد ادعاهای برخی از افراد مبنی بر مهندسی لیگ به سود یک تیم خاص، گفت: در تمام سال‌هایی که قضاوت کرده‌ام هیچ وقت، هیچ فردی به من توصیه نکرده یا دستوری نداده است که این مسابقه فوتبال به نفع فلان تیم تمام شود. چیزی به نام مهندسی لیگ واقعیت ندارد حتی در یک بازی در سطح نوجوانان و جوانان هم به من که توصیه یا پیشنهادی نشده است.

وی با اشاره به احتمال وجود فساد موردی عنوان کرد: اصلاً کلمه مهندسی لیگ را قبول ندارم، ممکن است به صورت موردی فسادی پیش بیاید و یک داور بنا به دلیل خاصی به نوعی دیگر قضاوت کند اما هیچ‌گاه فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به دنبال این نیستند که بخواهند یک تیم قهرمان شود. متأسفانه برخی افراد همیشه به دنبال این هستند که پشت پرد‌ه‌ها را کشف کنند که اصلاً چنین چیزی وجود ندارد. چه آن زمان که من داوری می‌کردم و چه اکنون که چیزی به نام مهندسی لیگ وجود ندارد و پشت پرده دستی نیست. 

مظفری تأکید کرد: آیا وقتی تیم استقلال خوزستان با عبدالله ویسی قهرمان شد مهندسی در لیگ صورت گرفت؟ تا این تیم به قهرمانی برسد. 

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه کسانی که از مهندسی لیگ صحبت می‌کنند به نوعی به داوران بی‌احترامی می‌کنند، گفت: نه کسانی که واژه مهندسی لیگ را به کار می‌برند به کل فوتبال بی‌‌احترامی می‌کنند و در واقع باید به این افراد گفت اگر روزی در لیگ قهرمان شده‌ای یا قهرمان بشوی هم با این حرف خودت را زیر سؤال برده‌ای که معنایش آن است که موفقیت تو هم مهندسی شده است. این حرف‌ها را به هیچ عنوان قبول ندارم. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.