کد خبر: 4745تاریخ انتشار : 11:21:25 - جمعه 6 مارس 2020

خلیلیان:گزارشی از ابتلای ورزشکاران به کرونا نگرفته‌ایم/ منتظر وضعیت مسابقات مقدماتی جام جهانی هستیم

  رئیس فدراسیون پزشکی- ورزشی گفت:جامعه ورزش جدا از مردم نیست ولی خوشبختانه تا امروز هیچ گزارشی به ما ارائه نشده است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مهرزاد خلیلیان در گفت‌و‌گو با برنامه رکورد در خصوص اوضاع و احوال ورزش…

خلیلیان:گزارشی از ابتلای ورزشکاران به کرونا نگرفته‌ایم/ منتظر وضعیت مسابقات مقدماتی جام جهانی هستیم

عکس  رئیس فدراسیون پزشکی- ورزشی گفت:جامعه ورزش جدا از مردم نیست ولی خوشبختانه تا امروز هیچ گزارشی به ما ارائه نشده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، مهرزاد خلیلیان در گفت‌و‌گو با برنامه رکورد در خصوص اوضاع و احوال ورزش در روزهایی که کرونا کشور را در برگرفته است اظهار داشت: این مساله برای همه دنیا است، وقتی می‌بینید 86 کشور دنیا درگیر این موضوع است نباید خیلی ناراحت باشیم، مهمترین مساله، مسائل روانی است که باید در جامعه تقویت شود. خوشبختانه در بخش ورزش به موقع عمل شده و وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی نهایت تلاش خود را برای حفظ قهرمانان انجام داده اند. می‌بینید که ستاد مبارزه با کرونا چقدر تلاش می‌کند و حتی خود شما رسانه‌ای ها هم در کنار مردم بوده‌اید.

وی افزود: مثلا جواد خیابانی خودش خودجوش در کنار مردم است و اعلام آمادگی کرده و او را هم به عنوان سفیر سلامت معرفی کردیم. مثلا IOC اشاراتی مبنی بر تعویق المپیک داشته که البته قطعی نیست. ما تا فردا هم منتظر هستیم تا ببینیم تکلیف مسابقات مقدماتی جام جهانی چه می‌شود. اردوها هم فعلا معلق است، البته  همکاران ما در ستاد ملی مبارزه با کرونا با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی فعالیت‌های زیادی برای ضدعفونی کردن تمامی سالن‌ها انجام داده اند، حتی باشگاه‌ها هم این کار را کرده‌اند.

خلیلیان در خصوص اینکه آیا گزارشی در مورد ابتلای ورزشکاران به وی ارائه شده یا خیر گفت: جامعه ورزش جدا از مردم نیست ولی خوشبختانه تا امروز هیچ گزارشی به ما ارائه نشده است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.