کد خبر: 4761تاریخ انتشار : 10:05:43 - جمعه 6 مارس 2020

قمی‌ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟

  نماینده قم در لیگ برتر فوتسال در سال‌های اخیر با مشکل مالی روبرو بوده و شاید همین عامل منجر شود برای اولین بار تیمی از این شهر فوتسال‌خیز در لیگ برتر نباشد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا، سال‌ها از زمانی که تیم ارم کیش قم ب…

قمی‌ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟

عکس  نماینده قم در لیگ برتر فوتسال در سال‌های اخیر با مشکل مالی روبرو بوده و شاید همین عامل منجر شود برای اولین بار تیمی از این شهر فوتسال‌خیز در لیگ برتر نباشد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا، سال‌ها از زمانی که تیم ارم کیش قم با هزینه‌های شخصی و تیمی مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتسال حضور داشت می‌گذرد.

پس از آن هم تیم‌هایی مثل ماهان تندیس و یاسین پیشرو تا حدودی وضعیت مالی فوتسال قم را بهبود بخشیدند اما غیر از آن فوتسال این شهر همواره با مشکلات مالی روبرو بوده است. در چند فصل اخیر هم تیم محمد سیمای قم گرچه با اسپانسر وارد مسابقات شد اما نتوانسته بخش زیادی از هزینه‌های خود را تامین کند تا این بار جدی‌تر از همیشه بحث فروش امتیاز این تیم مطرح شود.

قم خطه‌ای فوتسال‌خیز در کشور است که بازیکنان بزرگی چون اصغر حسن زاده، علیرضا وفایی، سعید تقی زاده،ابوالقاسم عروجی و ... را به فوتسال ملی ایران تحویل داده است و بزرگانی چون وحید شمسایی،مصطفی نظری و ... در تیم‌های این شهر بازی کرده‌اند اما به نظر می‌رسد نبود اسپانسر در این شهر، فوتسال این خطه را به مرز نابودی کشانده و چه بسا در فصل آینده لیگ برتر فوتسال برای اولین بار تیمی از قم در لیگ برتر نباشد چرا که مدیریت باشگاه محمدسیمای قم عزم خود را برای فروش امتیاز تیمش جزم کرده و حتی با چند مشتری هم در این زمینه پای میز مذاکره نشسته است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.