کد خبر: 4773تاریخ انتشار : 14:18:56 - جمعه 6 مارس 2020

محمودزاده: برنامه جدید لیگ یک سه‌شنبه اعلام می‌شود

  مسئول مسابقات لیگ دسته اول گفت: برنامه جدید مسابقات لیگ دسته اول و دوم تا روز سه‌شنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش…

محمودزاده: برنامه جدید لیگ یک سه‌شنبه اعلام می‌شود

عکس  مسئول مسابقات لیگ دسته اول گفت: برنامه جدید مسابقات لیگ دسته اول و دوم تا روز سه‌شنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش و در مورد لغو دیدارهای لیگ دسته اول گفت: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با توجه به دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا مسابقات را لغو کرد و با توجه به این اتفاق ما یک پلن دومی برای تقویم مسابقات داریم.

وی افزود: تاکنون 2 مکاتبه با باشگاه‌های لیگ اول و دوم انجام دادیم. یکی در تاریخ 8 بهمن و دیگری در 13 بهمن و از باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبالی که تیم در لیگ دسته اول و دوم دارند خواستیم که نور ورزشگاه‌های خود را تجهیز و تکمیل کنند زیرا مسابقات در ماه مبارک رمضان و زیر نور برگزار خواهد شد و اگر باشگاهی نتواند نور ورزشگاهش را تجهیز کند، مسابقات این تیم‌ها در مراکز استان انجام خواهد شد و یا اگر نتوانند ورزشگاهی که دارای نور استاندارد است را به ما معرفی کنند طبق آیین‌نامه مسابقات ما ورزشگاهی را برای بازی چنین تیم‌هایی در نظر خواهیم گرفت.

محمودزاده در مورد زمان جدید برگزاری مسابقات گفت: ظرف هفته آینده و روز سه‌شنبه برنامه جدید مسابقات لیگ دسته اول و دوم با هماهنگی جناب بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.