کد خبر: 4795تاریخ انتشار : 11:39:50 - شنبه 7 مارس 2020

نوری: تعطیلی فوتبال به مهار کرونا کمک می‌کند/ شاید مسئولان می‌خواهند پارس‌جنوبی بیفتد

  کاپیتان پارس جنوبی جم گفت: مشکلات مالی روی روند رو به رشد بازیکنان خیلی تأثیر می‌گذارد و نباید با احساسات هواداران بازی شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ بر…

نوری: تعطیلی فوتبال به مهار کرونا کمک می‌کند/ شاید مسئولان می‌خواهند پارس‌جنوبی بیفتد

عکس  کاپیتان پارس جنوبی جم گفت: مشکلات مالی روی روند رو به رشد بازیکنان خیلی تأثیر می‌گذارد و نباید با احساسات هواداران بازی شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استارمحمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر به خاطر ویروس کرونا و بازی تدارکاتی پارس‌جنوبی مقابل نساجی مازندران، اظهار داشت: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم آمادگی بدنی خودمان را نگه داریم. مسابقات لیگ تعطیل شده و تمرینات ما هم به تبع آن تعطیل است. فعلا تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا هستیم تا ببینیم برنامه آنها چگونه خواهد بود. طبق همان دستور جلو می‌رویم و امیدواریم برای بازیکنان و مردم مشکلی پیش نیاید.

نوری ادامه داد:‌ آرزو دارم این بیماری هر چه زودتر مهار شود تا همه مردم به زندگی طبیعی و عادی خودشان برگردند. یک بیماری آمده و همه باید دست به دست هم بدهیم که آن را ریشه‌کن کنیم، فکر می‌کنم فوتبال هم به نوعی با تعطیلی خودش می‌تواند به شیوع کمتر این بیماری کمتر کمک کند.

کاپیتان پارس جنوبی جم در مورد شرایط این تیم عنوان کرد:‌ کادر فنی جدید که آمده کارش را به خوبی انجام می‌دهد و شرایط خوبی داریم، البته این بیماری باعث شده روند تیم ما دچار وقفه شود چون عملکرد ما رو به رشد بود ولی به هر حال تلاش می‌کنیم تا در ادامه مسابقات لیگ نتایج خوبی بگیریم و به موفقیت بیشتری دست پیدا کنیم. در دو بازی بیرون از خانه مساوی گرفتیم و پس از آن در بازی خانگی هم توانستیم سه امتیاز از تیم تراکتور بگیریم که برد خیلی مهمی بود.

وی در مورد صعود امیدوار کننده پارس‌جنوبی در جدول لیگ برتر،‌ اظهار داشت: قطعاً‌ این روند ادامه دارد، جایگاه ما اینجا نیست و با این نفرات و کادر فنی که داریم تلاش می‌کنیم جایگاه‌مان را در جدول خیلی بهتر کنیم. تلاش‌مان این است که تا آخر فصل امتیازات بیشتری جمع کنیم و اجازه ندهیم که کارمان به هفته‌های آخر کشیده شود.

نوری در مورد برخی انتقادات به شیوه بازی پارس‌جنوبی و اینکه گفته می‌شود فقط از توپ‌های بلند استفاده می‌کنند،گفت: واقعا ما فقط روی زمین بازی می‌کنیم. در تمام بازی‌ها به جز بازی با تراکتور مالکیت توپ در اختیار ما بوده من نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند، درصد و آمار نشان می‌دهد. به جز بازی با تراکتور، مقابل ذوب‌آهن، گل‌گهر سایپا و نساجی، درصد مالکیت توپ برای ما بوده و همچنین تعداد پاس‌هایمان هم 400 تا 500 بود.

هافبک پارس جنوبی در مورد بودجه اختصاص یافته به این تیم که فعلا بلاک شده، عنوان کرد: منتظر هستیم ببینیم این پول را چکار می‌کنند. این پول برای پارس جنوبی جم  برای بازیکنان و اعضای این تیم است. متأسفانه نمی‌دانم مسئولان دنبال این هستند که تیم را بیندازند یا به دنبال منافع شخصی خودشان هستند. این پول برای تیم است و اول و آخر به تیم می‌رسد، پس بهتر است که الان آن را به بچه‌ها بدهند چون همه به این پول نیاز دارند و اموراتشان با این پول‌ها می‌گذرد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات مالی روی روند رو به رشد بازیکنان خیلی تأثیر می‌گذارد. دلخوشی مردم جم و هواداران همین تیم است. نباید با احساسات هواداران بازی کنند. امیدوارم این پول را سریع‌تر بدهند تا دغدغه‌هایمان رفع شود و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.