کد خبر: 4838تاریخ انتشار : 10:28:08 - یکشنبه 8 مارس 2020

ناظم‌الشریعه: شرایط تیم ملی خوب نیست/زمان برگزاری جام ملت‌ها به ما اعلام نشده است

  سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: شرایط تیم ملی خوب نیست و بازی‌های فیفادی که قرار بود در فروردین برگزار شود، لغو شده است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

سید محمد ناظم‌الشریعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم مل…

ناظم‌الشریعه: شرایط تیم ملی خوب نیست/زمان برگزاری جام ملت‌ها به ما اعلام نشده است

عکس  سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: شرایط تیم ملی خوب نیست و بازی‌های فیفادی که قرار بود در فروردین برگزار شود، لغو شده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استارسید محمد ناظم‌الشریعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، در حال حاضر اردوهای تیم ملی را به این دلیل که سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهمتر است، تعطیل کردیم و منتظریم شرایط کمی بهتر شود.

وی در پاسخ به سؤالی که با توجه به اینکه قرار بود جام ملتهای آسیا اسفندماه در ترکمنستان برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد صحبت‌هایی مطرح است که این مسابقات قرار است در خرداد و بعد از ماه مبارک رمضان برگزار شود، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم، چیزی به من اعلام نشده و همچنین نامه‌ای هم از سوی AFC به فدراسیون ارسال نشده است. منتظریم تا تاریخ دقیق برگزاری مسابقات را به ما اعلام کنند. البته در صورتی که شرایط مهیا باشد، بعد از تعطیلات نوروز تمرینات خود را شروع می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی شرایط خوبی ندارد و تا امروز بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم و در حال حاضر هم به خاطر ویروس کرونا تمرینات تیم ملی تعطیل شده است. از طرفی مسابقات فیفادی هم که قرار بود در فروردین‌ برگزار شود، تعطیل شده است. برعکس، حریفان ما بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کردند و آماده هستند. با توجه به همه این شرایط، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کنیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.