کد خبر: 4977تاریخ انتشار : 13:26:58 - سه‌شنبه 10 مارس 2020

واکنش معاون سابق باشگاه پیکان به انتخاب مدیرعامل جدید: بی‌اخلاقی شد

  معاون سابق پیکان گفت: متاسفانه در روند انتخاب مدیرعامل این باشگاه بی‌اخلاقی‌هایی صورت گرفت که جای تاسف دارد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

داریوش دلفانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با انتقاد از رویه انتخاب مدیرعامل باشگاه پ…

واکنش معاون سابق باشگاه پیکان به انتخاب مدیرعامل جدید: بی‌اخلاقی شد

عکس  معاون سابق پیکان گفت: متاسفانه در روند انتخاب مدیرعامل این باشگاه بی‌اخلاقی‌هایی صورت گرفت که جای تاسف دارد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


داریوش دلفانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با انتقاد از رویه انتخاب مدیرعامل باشگاه پیکان اظهار داشت: قبل از حضور گرشاسبی با جلساتی که با آقای مقیمی داشتیم، قرار بود یکی از بین ما و اصغر مدیرروستا به عنوان مدیرعامل انتخاب شویم. متاسفانه با برخی بی اخلاقی‌ها و ترور شخصیت من و مدیرروستا، دوستان به هدفشان رسیدند.

وی افزود: شنیده‌ام گرشاسبی در این چند روز مصاحبه‌ای کرده و عنوان کرد که باشگاه پیکان خصوصی است و دولتی نیست. این برای من جای تعجب دارد چون همه می‌دانند پیکان باشگاهی دولتی است و به اسم صنعتی از آن نام می‌برند. گرشاسبی بداند که مدیرعامل ایران خودرو را وزیر تعیین می‌کند و مدیرعامل باشگاه را هم مدیر ایران خودرو انتخاب می‌کند.

مشاور مدیرعامل و معاون سابق پیکان خاطر نشان کرد: آقای گرشاسبی اصرار دارند که بگویند این باشگاه خصوصی است. اگر ایران خودرو اسپانسر پیکان است، پس مالک باشگاه پیکان کیست؟ این باشگاه هر سال بودجه مصوب داشته و دقیقا سیستم یک شرکت دولتی را دارد. در آنجا خلاف قانون صورت گرفته چون هم شما و هم کیایی بازنشسته هستید ولی در آن مسند نشسته‌اید.

دلفانی که سابقه عضویت در هیات مدیره باشگاه فولاد را هم دارد، تاکید کرد: زمانی در پرسپولیس حمایت وزیر را داشتید و کسی کاری به کارتان نداشت اما به اهالی فوتبال نقبولانید که این باشگاه (پیکان) خصوصی است. ضمن آنکه در این چند روز طوری صحبت کردید که انگار پیکان تیم درجه چندم است، اتفاقا پیکان از نظر ساختاری یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و آرزوی هر مدیری است که در این باشگاه کار کند. بهتر بود این عزیزان به قانون احترام می‌گذاشتند و به عنوان مشاور در همان رشته کشتی که تخصص دارند به دبیر کمک می‌کردند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.