کد خبر: 5040تاریخ انتشار : 16:35:18 - چهارشنبه 11 مارس 2020

گزینه‌های هدایت تیم والیبال نوجوانان مشخص شدند

  گزینه‌های نهایی هدایت تیم والیبال نوجوانان ایران مشخص شدند.
بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران همچنان نامشخص است و در حالی که گفته شد رحمان محمدی‌راد پیشنهاد هدایت این تیم را نپذیرف…

گزینه‌های هدایت تیم والیبال نوجوانان مشخص شدند

عکس  گزینه‌های نهایی هدایت تیم والیبال نوجوانان ایران مشخص شدند.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران همچنان نامشخص است و در حالی که گفته شد رحمان محمدی‌راد پیشنهاد هدایت این تیم را نپذیرفته از گزینه‌های دیگری  برای جانشینی محمد وکیلی نام برده می‌شود. بر همین اساس شنیده می‌شود رضا مومنی‌مقدم و مسعود آرمات، دو گزینه‌ نهایی محمدرضا داورزنی برای هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان هستند.

مومنی‌مقدم پیش از این دستیار محمد وکیلی در تیم ملی نوجوانان بود. او در گذشته و در تیم گیتی‌پسند هم وقتی دستیار مصطفی کارخانه بود پس از برکناری کارخانه جایگزین وی شد. همچنین در تیم مشهد هم مومنی‌مقدم در شرایطی که دستیار قوچان‌نژاد بود، جانشین وی شد؛ حالا هم همین اتفاق ممکن است در تیم نوجوانان برای وی رخ دهد.

مسعود آرمات هم از جمله مربیان ایرانی است که با تیم دانشجویان ایران توانست عنوان قهرمانی جهان را برای نخستین‌بار کسب کند. وی مدتی در تیم جوانان دستیار بهروز عطایی بود و امسال هم کارش را با خاتم اردکان در لیگ برتر شروع کرد، اما به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمت خود برکنار شد.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید که فدراسیون والیبال چه تصمیمی برای آینده تیم ملی نوجوانان ایران خواهد گرفت.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.