کد خبر: 5156تاریخ انتشار : 11:40:07 - شنبه 14 مارس 2020

آغاز تمرینات استقلال از دوشنبه/ احتمال تغییر برنامه‌ها به خاطر ویروس کرونا

  طبق برنامه از پیش تعیین شده استقلالی‌ها باید از روز دوشنبه تمرینات خود را آغاز کنند اما شرایط پایدار ویروس کرونا ممکن است تصمیم کادر فنی این تیم را تغییر بدهد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از ت…

آغاز تمرینات استقلال از دوشنبه/ احتمال تغییر برنامه‌ها به خاطر ویروس کرونا

عکس  طبق برنامه از پیش تعیین شده استقلالی‌ها باید از روز دوشنبه تمرینات خود را آغاز کنند اما شرایط پایدار ویروس کرونا ممکن است تصمیم کادر فنی این تیم را تغییر بدهد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از تعطیلی هفته بیست و دوم لیگ برتر کادر فنی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد تمرینات این تیم به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود اما ستاد کل مبارزه با کرونا مسابقات را تا پایان فروردین تعطیل کرد.

با این وجود تمرینات استقلال طبق برنامه از روز دوشنبه باید آغاز شود اما هنوز مشخص نیست آیا آبی پوشان با توجه به شرایطی که در تهران در حال رقم خوردن است می‌توانند تمرینات خود را آغاز کنند یا خیر. از سوی دیگر برنامه آغاز تمرینات از روز 26 اسفند با برنامه تعطیلی بازی‌ها تا 14 فروردین صورت گرفته بود و حالا مشخص شده مسابقات حداقل تا پایان فروردین ماه برگزار نخواهد شد و همین موضوع کادر فنی تیم استقلال را برای برگزاری تمرینات مردد کرده است.

استقلالی‌ها طبق برنامه باید از روز دوشنبه در زمین مجموعه ورزشی انقلاب تمرین کنند که البته پیمانکار زمین این مجموعه به همکاری خود با باشگاه استقلال پایان داده است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.