کد خبر: 5138تاریخ انتشار : 11:33:26 - شنبه 14 مارس 2020

قاسمی: بهترین پیشگیری برای کرونا در خانه نشستن و بیرون نرفتن است

  دارنده مدال طلای المپیک لندن در رشته کشتی آزاد گفت: هر ورزشکاری وظایفی برعهده اش است و من هم بر حسب مسئولیتی داشتم برای کمک به هموطنانم راهی گیلان شدم.
بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیل قاسمی در گفت …

قاسمی: بهترین پیشگیری برای کرونا در خانه نشستن و بیرون نرفتن است

عکس  دارنده مدال طلای المپیک لندن در رشته کشتی آزاد گفت: هر ورزشکاری وظایفی برعهده اش است و من هم بر حسب مسئولیتی داشتم برای کمک به هموطنانم راهی گیلان شدم.

بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار


به گزارش خبرگزاری فارس، کمیل قاسمی در گفت و گو با پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی درباره دلیل حضورش در استان گیلان و کمک به مردم آن منطقه اظهار داشت: به هر حال به عنوان یک ورزشکار وظایفی بردوشم است که باید در کنار مردم حضور پیدا می کردم. در این شرایط قهرمان و غیرقهرمان ندارد و همه باید در حد توانایی های مان به یکدیگر کمک کنیم.

وی ادامه داد: به همت مؤسسه خیریه خادمین حضرت علی(ع) که تعدادی از اهالی کشتی از جمله رسول خادم هم عضو آن هستند به این فکر کردیم که پس از یاری رساندن به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان به مردم گیلان کمک کنیم. دلیلش هم این بود که در استان گیلان مردم و درمانگاه ها به اقلام بهداشتی نیاز  دارند ...

دارنده مدال نقره المپیک 2016 ریو گفت: به همین بهانه از شرق استان گیلان به شهرهای لاهیجان، آستانه اشرفیه و رودسر رفتیم و در حد توان مان چیزهایی که تهیه شده بود را در اختیارشان قرار دادیم.

قاسمی خاطرنشان کرد: مؤسسه شماره حسابی را برای افراد خیّر اعلام کرده که با کمک های رسیده ما هم اقلام مورد نیاز را خریداری کرده و در اختیار مراکز درمانی قرار دادیم تا سهم اندکی در این مبارزه همگانی داشته باشیم.

نایب قهرمان جهان در مسابقات 2014 تاشکند در دسته 125 کیلوگرم کشتی آزاد در پایان توضیح داد: اگر همه مردم به رعایت نکات بهداشت توجه داشته باشند ان‌شاالله به زودی و با کمترین تلفات جانی برای هموطنان مان از این وضعیت خارج می شویم. قطعا بهترین پیشگیری برای کرونا در خانه نشستن و بیرون نرفتن است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.