کد خبر: 5290تاریخ انتشار : 14:14:19 - دوشنبه 16 مارس 2020

سلیمانی: مانده‌ایم به فکر اجاره بالای سانس‌ها باشیم یا حقوق نداشته‌مان/ امنیت شغلی نداریم

  مربی تیم‌های ملی والیبال بانوان گفت: مربیان امنیت شغلی ندارند ازطرفی اجاره سانس‌ها بالاست چون کسی برای مجموعه ورزشی مربی نمی‌گیرد.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

فریبا سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مشکلاتی…

سلیمانی: مانده‌ایم به فکر اجاره بالای سانس‌ها باشیم یا حقوق نداشته‌مان/ امنیت شغلی نداریم

عکس  مربی تیم‌های ملی والیبال بانوان گفت: مربیان امنیت شغلی ندارند ازطرفی اجاره سانس‌ها بالاست چون کسی برای مجموعه ورزشی مربی نمی‌گیرد.

بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


فریبا سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مشکلاتی که مربیان ملی این روزها دارند، اظهار داشت: از شما تشکر می‌کنم که دراین روزهای سخت و بحرانی مثل همیشه به یاد ما بودید و از مشکلات ما مربیان سوال می‌کنید. ما حتی در شرایط آموزش و قهرمانی فراموش می‌شویم، آنقدر باید تلاش کنیم تا ما را به حساب بیاورند و خیلی زود هم فراموش می‌شویم.

وی افزود: سالهاست به دنبال پیش پا افتاده ترین، اما الزامی ترین خواسته مربیان یعنی بیمه بازنشستگی هستیم. من و خیلی از مربیان همکارم مکاتبات زیادی با مراجع مختلف داشتیم اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

مربی تیم‌های ولی والیبال خاطرنشان کرد: این روزهای سخت هم ما به یاد و فکر همه مردم و مشاغل و بحران آنها هستیم اما ما نه دستمزد چشمگیری به خصوص در بخش تیمداری بانوان داریم و نه در آموزش. در این شرایط خاص به خصوص با تعطیلی باشگاهها با توجه به اینکه مدتهاست به ما سانس اجاره می‌دهند و کسی مربی برای مجموعه لازم ندارد، مانده‌ایم به فکر اجاره بالای سانس‌ها باشیم یا حقوق نداشته‌مان که شامل همه قشرهای جامعه شده است.

این پیشکسوت والیبال در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به نداشتن امنیت شغلی برای مربیان، تصریح کرد: بارها این موضوع مطرح شده و اقدامی انجام نشده است. امیدوارم کمی هم شغل مربیگری (بانوان و آقایان )هم به عنوان مشاغل سخت درک شود. ما شبها و روزهای زیادی در اردو یا تمرینات هستیم. از نیروهای مجموعه وزارت ورزش و ادارات ورزش و جوانان استانها محسوب می‌شویم ما را هم دریابید. نسل مربیان هرگز از پایه تا قهرمانی آنطور که شایسته است مورد توجه مسئولان قرار نگرفته‌اند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.