کد خبر: 5528تاریخ انتشار : 13:57:13 - شنبه 21 مارس 2020

سرپرست باشگاه ماشین‌سازی: لیگ نوزدهم را ادامه ندهند/ سازمان لیگ تاریخی برای ادامه بازی‌ها مشخص

  حسن آذرنیا معتقد است برای پیشگیری از مبتلا شدن فوتبالی به ویروس کرونا، لیگ نوزدهم را بدون مشخص کردن قهرمان و سقوط کننده لغو کنند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

حسن آذرنیا سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی در گفت‌گو با ایسنا در خصوص شرایط…

سرپرست باشگاه ماشین‌سازی: لیگ نوزدهم را ادامه ندهند/ سازمان لیگ تاریخی برای ادامه بازی‌ها مشخص

عکس  حسن آذرنیا معتقد است برای پیشگیری از مبتلا شدن فوتبالی به ویروس کرونا، لیگ نوزدهم را بدون مشخص کردن قهرمان و سقوط کننده لغو کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


حسن آذرنیا سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی در گفت‌گو با ایسنا در خصوص شرایط تیمش گفت: ما چند روز پیش از آغاز سال نو تمرین‌های تیم را به دلیل ویروس کرونا تعطیل کردیم قرار شد کادر فنی، تمرین‌هایی را به طور اختصاصی به بازیکنان بدهند تا آن‌ها بتوانند در روزهایی که در خانه قرتطینه هستند، آمادگی خود را حفظ کنند. این ویروس تمام برنامه باشگاه ما و ورزش مملکت  را به هم ریخت و اگر در بدو آن رعایت می‌کردیم، به این وضع دچار نمی‌شدیم.

او درباره پیگیری مجدد لیگ گفت: ابتدا سازمان لیگ برنامه‌ای را برای ما ارساب کرد که طبق آن قرار بود تیم ما در تاریخ ۱۸ فروردین در اهولز به مصاف حریف خود برود اما در ادامه نامه‌ای از طرف سازمان لیگ به باشگاه ما ارسال شد و اعلام کرد آن برنامه دیگر اعتبار ندارد و حتی تاریخی هم برای ادامه بازی‌ها نگفت. معلوم نیست باید تا چه زمانی صبر کنیم اما نظر شخصی من این است که سلامتی هر فردی از فوتبال مهم‌تر است پس بهتر است تا زمان برطرف شدن کامل این مشکل و از بین رفتن ویروس کرونا، لیگ را برگزار نکنند.

وی ادامه داد: این یعنی لیگ نوزدهم را ناتمام رها کنند و نه قهرمانی مشخص کنند و نه تیم سقوط کننده‌ای. تمهیداتی هم برای ۴ نماینده‌ای که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا به میدان روند بیاندیشند زیرا AFC برای فصل بعد از مسیولان فدراسیون اسم می‌خواهد.

آذرنیا در پایان با خطاب قرار دادن مردم ایران گفت: این عجیب‌ترین نوروز عمر من است و تا به حال چنین چیزی در فوتبال و غیرفوتبال ندیده بودم. از مردم خواهش می‌کنم سفر نروند، بهداشت فردی خود را رعایت کنند، فقط برای کارهای ضروری از خانه خارج شوند و با کسی مستقیم ارتباط برقرار نکنند. امیدوارم هر چه زودتر شر این ویروس از سر مملکت ما کنده شود و بتوانیم نفس راحتی بکشیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.