کد خبر: 5565تاریخ انتشار : 14:56:25 - یکشنبه 22 مارس 2020

تعریف سرمربی سابق استفلال از فرصتی که رم در اختیارش گذاشت

  سرمربی ایتالیایی اسبق استقلال تهران در ایام کرونایی، با یادی از گذشته،‌ از حمایت باشگاه آ.اس رم برای حضورش در عرصه مربیگری قدردانی کرد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، آندرا استراماچونی همراه با خانواده‌اش در شرایط…

تعریف سرمربی سابق استفلال از فرصتی که رم در اختیارش گذاشت

 عکس سرمربی ایتالیایی اسبق استقلال تهران در ایام کرونایی، با یادی از گذشته،‌ از حمایت باشگاه آ.اس رم برای حضورش در عرصه مربیگری قدردانی کرد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، آندرا استراماچونی همراه با خانواده‌اش در شرایط سخت کرونایی در ایتالیا، در قرنطینه خانگی بسر می برد.

وی که  در این ایام که مردم ایتالیا موظف شده‌اند در خانه بمانند تا جلوی شیوع بیشتر گرفته شود، فرصت مصاحبه با رسانه‌ها را نیز پیدا کرده است.

مربی ایتالیایی که در سال گذشته برای مدت 6 ماه تیم استقلال را هدایت کرد و حتی به صدر جدول لیگ برتر کشورمان رساند،‌در گفت‌وگویی با کالچو مرکاتو اظهار داشت:تجربه کاری با تیم جوانان رم،‌مرا به طور حرفه‌ای وارد کار مربیگری کرد. مسلم است که اگر رمی وجود نمی‌داشت، امکان حضور در اینتر هم فراهم نمی‌شد.

استراماچونی که در سال 2005 امکان کار در تیم جوانان رم را پیدا کرد،  ادامه داد: بندرت اتفاق افتاده که مربی از تیم جوانان به جایگاه مربیگری تیمی مهم برسد. من رمی هستم و رویای من،‌مربیگری رم بود. همیشه هم هوادار کونتی،‌فالکائو و توتی بودم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.