کد خبر: 5557تاریخ انتشار : 15:22:30 - یکشنبه 22 مارس 2020

لاپورته: با وجود محرومیت سیتی در این تیم می‌مانم

  مدافع منچسترسیتی تاکید کرد برنامه‌ای برای رفتن از این تیم ندارد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا به نقل از سایت دالماپورتال، آیمریک لاپورته مدافع گرانقیمت اسپانیایی منچسترسیتی که مدت‌ها به دلیل مصدومیت نتوانسته بود تی…

لاپورته: با وجود محرومیت سیتی در این تیم می‌مانم

عکس  مدافع منچسترسیتی تاکید کرد برنامه‌ای برای رفتن از این تیم ندارد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا به نقل از سایت دالماپورتال، آیمریک لاپورته مدافع گرانقیمت اسپانیایی منچسترسیتی که مدت‌ها به دلیل مصدومیت نتوانسته بود تیمش را همراهی کند درباره شرایط خود در لیگ برتر انگلیس گفت: من واقعا از حضور در منچسترسیتی خوشحالم و دوست دارم در این تیم بمانم. هیچ قصدی برای رفتن از سیتی ندارم. ما الان منتظر راه نهایی درباره حضور در لیگ قهرمانان اروپا هستیم ولی حتی در صورتی که رای قبلی تثبیت شود و ما از حضور در لیگ قهرمانان محروم شویم هم در سیتی خواهم ماند و به هیچ وجه از این تیم جدا نمی‌شوم.

لاپورته در ادامه صحبت های خود گفت: صادقانه باید بگویم که تاکنون چنین شرایطی را که برای من ایجاد شده دوست ندارم.  فکر می‌کنم توانایی بالاتری دارم ولی مصدومیت باعث شد نتوانم خودم را در تیم نشان دهم. امیدوارم همینطور تمرینات خودم را منظم پیش ببرم و نان دهم مسئولان سیتی در جذب من اشتباه نکردند. 

سیتی قهرمان جام اتحادیه انگلیس شانس قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را نیز در این فصل دارد و باید دید آیا گواردیولا می تواند قهرمانی دیگری را کسب کند یا خیر.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.