کد خبر: 5599تاریخ انتشار : 13:29:34 - دوشنبه 23 مارس 2020

سرمربی تپانچه: هنوز سبقت‌اللهی شانس کسب سهمیه دارد/ برنامه آغاز تمرینات ۱۵ فروردین است

  سرمربی تپانچه گفت: برنامه شروع اردوی متمرکز از ۱۵ فروردین بود باید ببینیم وضعیت چه می‌شود.
بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار

احمد نجفی سرمربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا در مورد اردوی ملی پوشان اظهار کرد: فعلا اردوی متمرکز تا ۱۵ فرور…

سرمربی تپانچه: هنوز سبقت‌اللهی شانس کسب سهمیه دارد/ برنامه آغاز تمرینات ۱۵ فروردین است

عکس  سرمربی تپانچه گفت: برنامه شروع اردوی متمرکز از ۱۵ فروردین بود باید ببینیم وضعیت چه می‌شود.

بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار


احمد نجفی سرمربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا در مورد اردوی ملی پوشان اظهار کرد: فعلا اردوی متمرکز تا ۱۵ فروردین تعطیل است. برنامه شروع تمرینات از ۱۵ فروردین بود باید ببینیم‌ با این وضعیت شرایط چه می شود. اگر تا آن موقع کرونا تحت کنترل بیاید اردوها آغاز خواهد شد و ملی پوشان تمرینات حضوری را ادامه خواهند داد.

وی افزود: در حال حاضر چهار ملی پوش جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی، سجاد پورحسینی از خانه تمرینات خود را پیگیری می کنند و هر روز گزارش کار خود را برای ما می‌فرستند. به ملی‌پوشان دستگاه آنالیز دادیم تا با آن کار کنند. آنها هر روز گزارش کار خود را برای ما می‌فرستند. تمرینات تیراندازان در خانه منظم و خوب است و مثل اردوهای متمرکز است. روزی دو مرحله صبح و بعد از ظهر تمرین می کنند و تمرینات بدنسازی نیز دارند.

وی در مورد کسب سهمیه المپیک گلنوش سبقت اللهی گفت: هنوز شانس وجود دارد. قرار بود او در جام جهانی هندوستان تلاش خود را بکند که این مسابقات عقب افتاد. فدراسیون صحبت کرده است که مسابقات در تاریخ دیگری برگزار شود چون اکثر ورزشکاران نمی توانستند در این مسابقات حاضر شوند. انشاالله اگر مسابقه جدیدی در همان سطح در نظر بگیرند برای سبقت اللهی هم شانس وجود خواهد داشت.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.