کد خبر: 5665تاریخ انتشار : 15:00:44 - سه‌شنبه 24 مارس 2020

با شکسشتن قرنطینه خانگی زحمات کادر درمانی را بی ثمر نکنیم

  ایسنا/قم فوتسالیست ملی پوش قمی بر لزوم رعایت ضوابط قرنطینه خانگی توسط همه مردم و ورزشکاران تاکید کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا، این روزها که بسیاری از مردم درگیر بیماری ریوی کووید١٩ هستند که تنها راه رهایی از آن قرنطین…

با شکسشتن قرنطینه خانگی زحمات کادر درمانی را بی ثمر نکنیم

عکس  ایسنا/قم فوتسالیست ملی پوش قمی بر لزوم رعایت ضوابط قرنطینه خانگی توسط همه مردم و ورزشکاران تاکید کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا، این روزها که بسیاری از مردم درگیر بیماری ریوی کووید١٩ هستند که تنها راه رهایی از آن قرنطینه خانگی است ورزشکاران روزهای پر چالشی را پشت سر می‌گذارند.

عده ای از ورزشکاران تمرین را رها کرده و در قرنطینه خانگی به خود استراحت مطلق داده‌اند اما عده دیگری در خانه نیز به تمرینات آمادگی جسمانی پرداخته‌اند تا شرایط بدنی ایده آل خود را از دست ندهند.

طاها نعمتیان فوتسالیست قمی که چند دوره هم به تیم ملی فوتسال کشورمان دعوت شده است در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم در این باره عنوان کرد: رعایت قرنطینه خانگی تنها راه شکست ویروس کرونا است و امیدوارم همه هم وطنان عزیز خطرناکی این ویروس را درک و قرنطینه خانگی را رعایت کنند.

وی افزود: همانند بسیاری از ورزشکاران تمرینات خود را به صورت انفرادی و در منزل دنبال می کنم تا بدن خود را آماده نگه دارم.

فوتسالیست قمی تیم سن ایچ ساوه اظهار کرد: برای نابودی کووید ١٩ راه دیگری جز رعایت قرنطینه خانگی نداریم و باید آن را رعایت کنیم تا وضعیت کشور به حالت عادی بازگردد.

وی افزود: وقتی تلاش های فراوان پزشکان و پرستاران کشور را می بینم به خود اجازه نمی دهم تا با شکستن قرنطینه خانگی کار ایشان را بیشتر کنم و در خانه می مانم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.