کد خبر: 5653تاریخ انتشار : 12:10:07 - سه‌شنبه 24 مارس 2020

کوزین: در ایران خلی زود به مقابله با کرونا پرداختند/ در قرنطینه هستم

  مربی ایتالیایی شهرخوردرو گفت: خوشبختانه در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند و من چون در هتل زندگی می کردم دیدم که آنجا چقدر خلوت شده است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت مرکاتو، استفانو کوزی…

کوزین: در ایران خلی زود به مقابله با کرونا پرداختند/ در قرنطینه هستم

عکس  مربی ایتالیایی شهرخوردرو گفت: خوشبختانه در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند و من چون در هتل زندگی می کردم دیدم که آنجا چقدر خلوت شده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت مرکاتو، استفانو کوزین مربی ایتالیایی شهرخودرو درباره حضور در ایران و مقابله با کرونا گفت: در ایتالیا در قرنطینه هستم ولی در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند. 

وی افزود: من وقتی در امارات مربیگری می کردم، اغلب با تیم های ایرانی روبرو می شدیم و بازی‌ها را که آنالیز می کردم از تماشاگران زیاد لیگ ایران تعجب می کردم. خوشحالم که فعالیتم را در ایران پیگیری می کنم. ایرانی ها مردمی خونگرم و مهربان هستند و اکنون نیز در شهرخودرو هستم.

کوزین افزود: خوشبختانه در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند و من چون در هتل زندگی می کردم دیدم که آنجا چقدر خلوت شده است و رستوران ها خالی است.

وی ادامه داد: مردم در ایران خیلی رعایت می کنند و مثلا در تیم ما مداوم محصولات بهداشتی بین اعضا توزیع می شد. باید هم همینطور باشد و مردم مسئله حضور در خانه ها را جدی بگیرند.

مربی ایتالیایی شهر خودرو افزود: لیگ برتر ایران نیز بدون تماشاگر برگزار شد تا اینکه تصمیم گرفتند بازیها لغو شود.

وی ادامه داد: بازیکنان فعلا به صورت انفرادی و زیر نظر کادر فنی تمرین می کنند.

کوزین گفت: فکر کنم اواخر ماه آوریل دوباره لیگ برتر از سر گرفته شود. من بعد از ایران به ایتالیا رفتم و فعلا در اینجا قرنطینه هستم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.