کد خبر: 5765تاریخ انتشار : 13:45:20 - پنج‌شنبه 26 مارس 2020

لیگ والیبال لهستان| مسابقات این فصل تعطیل شد/ پایان لیگ نیمه کاره بدون معرفی قهرمان

  نگرانی از گسترش و شیوع ویروس کرونا، لیگ والیبال لهستان را نیز ناتمام گذاشت و پرونده این مسابقات بسته شد.
بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به شیوع گسترده ویروس مرگبار کرونا تمامی مسابقات ورزشی در سراسر دنیا…

لیگ والیبال لهستان| مسابقات این فصل تعطیل شد/ پایان لیگ نیمه کاره بدون معرفی قهرمان

عکس  نگرانی از گسترش و شیوع ویروس کرونا، لیگ والیبال لهستان را نیز ناتمام گذاشت و پرونده این مسابقات بسته شد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به شیوع گسترده ویروس مرگبار کرونا تمامی مسابقات ورزشی در سراسر دنیا یکی پس از دیگری لغو می شوند. بعد از تعویق یک ساله المپیک حالا لیگ والیبال لهستان موسوم به پلاس لیگا آخرین تورنمنت ورزشی در دنیاست که تعطیل میشود.

هیئت رئیسه پلاس‌لیگا اعلام کرد فصل 2019-2020 این رقابت‌ها که تا 12 مارس 2020 انجام شده و به اتمام نرسیده است، به علت وضعیت بحرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا و برای مبارزه با آن، به اتمام رسید و در این فصل عنوان قهرمانی به هیچ تیمی اعطا نمی‌شود و جدول کنونی نشان دهنده جایگاه تیم‌ها خواهد بود.

بر این اساس، سه تیم زاکسا، وروا ورشو و اسکرا بلخاتوف که در جدول رده‌بندی پیشتاز هستند، در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور می‌یابند. همچنین علاوه بر این، مشخص شد که تیم بیدگوشچ به دسته پایین‌تر سقوط می‌کند.

در لیگ دسته یک لهستان نیز یکی از دو تیم استال‌نیسا و بیِلسکو بیاوا (با اولویت جایگاه بالاتر در جدول و این شرط که واجد شرایط قانونی باشند) به دسته بالاتر صعود می‌کند و در صورتی که واجد شرایط نشوند، تیم بیدگوشچ شانس باقی ماندن در پلاس‌لیگا را خواهد داشت.

پاول زاگومنه رئیس سازمان لیگ والیبال لهستان پس از اعلام این تصمیمات گفت: اتخاذ این تصمیمات بسیار دشوار بود اما برای مراقبت از سلامت بازیکنان، کارکنان باشگاه‌ها و کل محیط، لازم و اجتناب‌ناپذیر به نظر می رسید.

وی تاکید کرد: من از همه حامیان مالی و همکاران خودمان، برای درک و پشتیبانی خوبشان و همچنین بازیکنان و باشگاه‌ها برای یک فصل بسیار هیجان‌انگیز، تشکر می‌کنم.

گفتنی است میلاد عبادی‌پور در این فصل بازیکن تیم اسکرابلچاتوف بود و سیدمحمد موسوی نیز در تیم اولشتین حضور داشت که لیگ را در رتبه هشتم به پایان رساند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.