کد خبر: 5828تاریخ انتشار : 10:45:10 - شنبه 28 مارس 2020

تمرینات سایبری بازیکنان پارس جنوبی در قرنطینه

  با تصمیم سرمربی پارس جنوبی جم بازیکنان این تیم به صورت سایبری زیر نظر کادرفنی تمریناتشان را آغاز کردند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از باشگاه پارس جنوبی، در روزهایی که فوتبال ایران به مانند دیگر بخش‌های ج…

تمرینات سایبری بازیکنان پارس جنوبی در قرنطینه

عکس  با تصمیم سرمربی پارس جنوبی جم بازیکنان این تیم به صورت سایبری زیر نظر کادرفنی تمریناتشان را آغاز کردند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از باشگاه پارس جنوبی، در روزهایی که فوتبال ایران به مانند دیگر بخش‌های جامعه درگیر مبارزه با کرونا است، تمرینات اکثر تیم‌های لیگ برتری یا برگزارنشده یا از انجام آن ممانعت به عمل آمده است؛ از همین روی با تصمیم هومن افاضلی سرمربی پارس جنوبی جم بازیکنان این تیم به صورت سایبری زیر نظر کادرفنی تمریناتشان را آغاز کردند.

طی سه روز گذشته طبق برنامه ای که مشابه آن در تیم های مطرح دنیا در دوران مبارزه کرونایی انجام می‌شود پارس جنوبی جم هم این برنامه را در دستور کار دارد.

افاضلی که دوره‌هایی را در باشگاههای تراز اول اروپایی مانند چلسی و بایرن مونیخ پشت سر گذاشته اکنون براساس چنین ایده‌ای به گونه ای عمل کرده تا بازیکنان طبق برنامه آماده سازی از پیش طراحی شده و به صورت آنلاین تمرینات جسمانی را زیر نظر گروه فنی انجام بدهند؛ این تمرینات در سه بخش حفظ توان هوازی، توازن عضلانی و ارتقا چالاکی طی این روزها ادامه می‌یابد  تا با شروع احتمالی تمرینات حضوری زمان کمتری برای آمادگی بازیکنان صرف شود.

این تمرینات سایبری طبق برنامه داده شده به بازیکنان  صورت می‌گیرد و از قوانین انضباطی اعلام شده از سوی سرمربی پارس جنوبی جم پیروی می‌کند تا شکل تیمی و حس مسئولیت پذیری از سوی بازیکنان جدی گرفته شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.