کد خبر: 5846تاریخ انتشار : 11:31:16 - شنبه 28 مارس 2020

توضیحات بائو بعد از شکست ویروس کرونا؛ ۱۵ روز کابوس وار داشتم

  بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را بعد از مقابله با ویروس کرونا در خصوص این بیماری ارائه کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، میثم بائو در گفت‌و‌گو با شبکه ورزش در خصوص اینکه چگونه بیماری کرونا را شکس…

توضیحات بائو بعد از شکست ویروس کرونا؛ ۱۵ روز کابوس وار داشتم

عکس  بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را بعد از مقابله با ویروس کرونا در خصوص این بیماری ارائه کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، میثم بائو در گفت‌و‌گو با شبکه ورزش در خصوص اینکه چگونه بیماری کرونا را شکست داد گفت: در ابتدا از همه مردم تشکر می‌کنم که برای من دعا کردند. در روزهای انتخابات یکی از دوستان من نماینده مجلس شد و بنا بر رفاقت با وی در شلوغی‌ها به مکان‌های زیادی رفتم. فکر می‌کنم  14 روز حالم چندان مساعد نبود اما مشخص نبود که چه اتفاقی برایم رخ داده است.

وی افزود: حدود 16 روز پیش بود که این ویروس مثل آنفولانزا خودش را نشان داد و دستگاه گوارش من را به هم ریخت. درد شدید شکم و کمر داشم و بعد از 5-6 روز اکسیژن خونم به 80 رسیده بود. دست کادر پزشکی بیمارستان فاطمه زهرای ساری درد نکند و خوشبختانه روز گذشته اکسیژن خونم بالا آمد و خدا را شکر حالا در منزل و در قرنطینه هستم.

بائو در خصوص اینکه دوران قرنطینه را سپری می‌کند گفت: من می‌خواهم چند نصیحت به مردم کنم، خیلی‌ها می‌گویند این مریضی سراغ مسن‌ها می‌رود ولی مردم بدانند این بیماری به شکلی است که تمام بدن درگیر می‌شود. مردم باید تحمل کنند و این یک ماه را رعایت کنند. منی که این همه سالم بودم واقعا اذیت شدم. این 15 روز برایم یک کابوس بود و خدا را شاکرم که کنار خانواده‌ام هستم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.