کد خبر: 5885تاریخ انتشار : 12:00:05 - یکشنبه 29 مارس 2020

شجاعی: در خانه تمرین می‌کنم/ توکیو نخستین تجربه پارالمپیکی ام است

  بانوی ملی‌پوش تیم پاراتیراندازی گفت: توکیو نخستین تجربه‌ام در پارالمپیک خواهد بود.
بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رقیه شجاعی ملی پوش پاراتیراندازی با درباره …

شجاعی: در خانه تمرین می‌کنم/ توکیو نخستین تجربه پارالمپیکی ام است

عکس  بانوی ملی‌پوش تیم پاراتیراندازی گفت: توکیو نخستین تجربه‌ام در پارالمپیک خواهد بود.

بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رقیه شجاعی ملی پوش پاراتیراندازی با درباره شرایط تمرینی این روزهای خود بیان کرد: پیش از شروع بیماری کرونا، برای صرفه‌جویی در وقت و نیز به دلیل سخت بودن حمل تفنگ، در منزل تمرین می‌کردم و اکنون با توجه به شیوع این بیماری و به احترام ایثار کادر درمانی در خانه تمرین می‌کنم تا علاوه بر حفظ آمادگی‌ام، دستورات ستاد پیشگیری از بیماری کرونا را رعایت کنم.

وی ادامه داد: در منزل شرایط را به گونه‌ای مهیا کردم که می‌توانم هم با فشنگ و هم بدون فشنگ تمرین کنم و زمانی که تمریناتم با فشنگ است، اعضا خانواده در اتاق دیگری قرار دارند که مشکلی ایجاد نشود.

شجاعی افزود: بیشتر افراد دارای معلولیت به دلیل شرایط جسمانی که دارند، زمان زیادی را در خانه به سر می‌برند. به همین دلیل تمرین برای ورزشکاران جانباز و معلول در منزل خیلی سخت نیست و آنها به این شرایط واقف هستند. امیدوارم که تمام ورزشکاران کشورم با تمرین در خانه آمادگی خود را حفظ کنند.

دارنده مدال برنز جام جهانی العین تاکید کرد: از مردم می‌خواهم با ماندن در منزل، علاوه بر حفظ سلامتی خود، به کاهش انتقال بیماری کرونا کمک کنند تا به زودی این ویروس از کشورمان برود و سلامتی به ایران عزیزمان برگردد.

دارنده طلای رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا اظهار کرد: در سال جدید دو هدف دارم، اول سعی می‌کنم در تمام رویدادها برای کشورم افتخار آفرینی کنم و دوم می‌خواهم سطح تمریناتم را بالا ببرم و مستمر، با انگیزه و قدرت بیشتری تمرین کنم تا به هدف اولم برسم.

ملی‌پوش پاراتیراندازی با اشاره به بازیهای پارالمپیک تاکید کرد: توکیو نخستین تجربه‌ام در پارالمپیک خواهد بود و سعی می‌کنم در این رویداد بزرگ با لذت بردن از مسابقه در آن، برای کاروان کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی در مورد سفره هفت سین و خاطرات نوروز عنوان کرد: سبزه را خیلی دوست دارم چرا که احساس خوبی را در من زنده می‌کند. شیرین‌ترین خاطره‌ام به نوروزی بر می‌گردد که همراه تیم ملی در مسابقات جهانی امارات سال نو را تحویل کردم و کادر فنی تولدم را جشن گرفت. از این اتفاق شگفت زده شدم و در کنار هم تیمی‌ها و کادر فنی لحظات خوبی را تجربه کردم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.