کد خبر: 5931تاریخ انتشار : 10:31:08 - دوشنبه 30 مارس 2020

کرونا عامل تاخیر در صدور حکم رسمی برای دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال

  سرپرست جدید دبیر کلی فدراسیون فوتبال هفته آینده در صورت کمرنگ تر شدن ویروس کرونا با اعضای هیات رئیسه این فدراسیون نشستی را برگزار خواهد کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عصر روز شنبه مهدی محمد نبی به…

کرونا عامل تاخیر در صدور حکم رسمی برای دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال

عکس  سرپرست جدید دبیر کلی فدراسیون فوتبال هفته آینده در صورت کمرنگ تر شدن ویروس کرونا با اعضای هیات رئیسه این فدراسیون نشستی را برگزار خواهد کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عصر روز شنبه مهدی محمد نبی به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال جانشین ابراهیم شکوری و مقرر شد وی کار خود را رسما در فدراسیون فوتبال آغاز کند.

بعد از انتخاب وی به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون، صحبت های زیادی مبنی بر نحوه چگونگی انتخاب نبی مطرح شد و حتی هدایت ممبینی نسبت به این انتخاب واکنش نشان داد اما از سوی دیگر عبدالکاظم طالقانی اظهارات ممبینی را تکذیب کرد و مدعی شد هیات رئیسه در جریان تمامی روند انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیر کلی بوده است. البته، بررسی ها نیز تایید می کند که هیئت رئیسه موافق قطعی حضور وی هستند و مشکلی در این باره وجود ندارد. 

با این اوصاف مهدی محمد نبی قرار است به عنوان دبیر کل فدراسیون کار خود را آغاز کند و طبق پیگیری های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ظاهرا قرار است هفته آینده نشستی بین اعضای هیات رئیسه و وی تشکیل و نبی رسما کار خود را آغاز کند. 

البته برگزاری این نشست منوط به کمرنگ تر شدن ویروس کرونا است و در صورتی که شرایط برای گردهمایی اعضا فراهم باشد، این جلسه تشکیل خواهد شد؛ در غیر این صورت نبی کار خود را آغاز خواهد کرد تا این جلسه برگزار شود. اهمیت کار و شرایط خاص فدراسیون فوتبال باعث شده تا حضور وی از ابتدای سال جاری انجام شود تا نشست مورد نظر نیز برگزار شود و اداره فدراسیون آسیبی نبیند. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.