کد خبر: 6067تاریخ انتشار : 11:35:48 - جمعه 3 آوریل 2020

معاون باشگاه استقلال:تا ۱۰ فروردین فرصت پرداخت طلب بودوروف را داشتیم/مشکل او حل می شود

  معاون باشگاه استقلال گفت:بودوروف از طریق وکیلش با باشگاه برای گرفتن مطالباتش از استقلال اقدام کرده بود و باشگاه تا ۱۰ فروردین فرصت پرداخت داشت ولی به دلیل تعطیلی‌های اخیر کمی این موضوع تاخیر افتاد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش…

معاون باشگاه استقلال:تا ۱۰ فروردین فرصت پرداخت طلب بودوروف را داشتیم/مشکل او حل می شود

عکس  معاون باشگاه استقلال گفت:بودوروف از طریق وکیلش با باشگاه برای گرفتن مطالباتش از استقلال اقدام کرده بود و باشگاه تا ۱۰ فروردین فرصت پرداخت داشت ولی به دلیل تعطیلی‌های اخیر کمی این موضوع تاخیر افتاد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از باشگاه استقلال، امیر سلطانی معاون این باشگاه در خصوص آخرین وضعیت بورودوف اظهار داشت:بودوروف از طریق وکیلش با باشگاه برای گرفتن مطالباتش از استقلال اقدام کرده بود و باشگاه تا ۱۰ فروردین فرصت پرداخت داشت ولی به دلیل تعطیلی‌های اخیر کمی این موضوع تاخیر افتاد. خود بودوروف خوشبختانه حسن نیت نشان داد و گفت که شرایط را درک می‌کند. به زودی این مشکل حل می‌شود. این را هم باید بگویم که قرارداد بودوروف پنج ماهه است و اخبار مربوط به یک سال و نیمه بودن قرارداد این بازیکن صحت ندارد. 

وی تاکید کرد:میلیچ و بودوروف هر دو با توجه به شرایط پیش آمده و تغییرات مدیریتی به باشگاه زمان داده‌اند تا مطالباتشان پرداخت شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.