کد خبر: 6125تاریخ انتشار : 11:48:48 - شنبه 4 آوریل 2020

انصاری‌فرد: تنها راه شکست کرونا در خانه ماندن است/باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم

  مهاجم ایرانی السیلیه قطر از تمام مردم درخواست کرد تا در این روزهای کرونایی در خانه بمانند و به توصیه های بهداشتی عمل کنند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه ق…

انصاری‌فرد: تنها راه شکست کرونا در خانه ماندن است/باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم

عکس  مهاجم ایرانی السیلیه قطر از تمام مردم درخواست کرد تا در این روزهای کرونایی در خانه بمانند و به توصیه های بهداشتی عمل کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه قطر درباره شرایط بحرانی کرونا در مصاحبه با نشریه «استاد الدوحه» قطر، گفت: پیروی از قوانین ماندن در خانه و رعایت نکات بهداشتی بهترین راه برای مبارزه با ویروس کرونا است. این اقدام ما می تواند به تلاشگران این عرصه کمک کند تا زندگی عادی بزودی به حالتش خودش برگردد.

وی افزود: پیام من است که ماندن در خانه مسئولیت مشترک همه ماست. تمام افراد جامعه باید به این مسئولیت متعهد باشند تا زنجیره ویروس کرونا قطع شود. در شرایط سختی قرار داریم ولی این شرایط می تواند مسئولیت پذیری ما را نسبت به یکدیگر نشان دهد.

مهاجم ایرانی السیلیه گفت: این روزها در قرنطینه و منزلم تمرینات فردی ام را دنبال می کنم. می خواهم در این دوران آمادگی بدنی ام را حفظ کنم تا در صورت شروع مسابقات آماده بازی شوم.

لیگ ستارگان قطر نیز مثل تمام لیگ های فوتبال این روزها به خاطر ویروس کرونا در حالت تعلیق قرار دارد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.