کد خبر: 6153تاریخ انتشار : 10:09:05 - یکشنبه 5 آوریل 2020

برگزاری نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به ایرادات AFC

  هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فردا نشستی را درباره بررسی ایرادات شکلی کنفدراسیون آسیا در فرآیند انتخاب دبیرکل جدید این فدراسیون و رفع این موارد، برگزار می کند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، در ابتدای سال جاری،…

برگزاری نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به ایرادات AFC

عکس  هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فردا نشستی را درباره بررسی ایرادات شکلی کنفدراسیون آسیا در فرآیند انتخاب دبیرکل جدید این فدراسیون و رفع این موارد، برگزار می کند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، در ابتدای سال جاری، مهدی محمدنبی به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد. وی که در دوران ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون نیز این سمت را عهده دار بود، از نامزدهای اصلی انتخابات ریاست فدراسیون بود که قرار بود در روزهای پایانی سال 98 برگزار شد که به تعویق افتاد.

در این برهه، نامه نگاری هایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت که ایراداتی را به روند و اجرای شکلی این انتصاب وارد کرده بود. البته، فدراسیون نیز پاسخ هایی را جهت اقناع این نهاد بین المللی، به مقر آن در کوالالامپور مالزی ارسال کرد تا این موارد را رفع کند تا حضور دبیرکل جدید، بدون شائبه و با رعایت آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی آن باشد. 

در ادامه این مسیر، قرار است اعضای هیئت رئیسه فدراسیون، فردا (دوشنبه 18 فروردین ماه) نشستی را در این باره داشته باشند تا به این ایرادات رسیدگی کامل و جزیی داشته و راهکارهای اجرایی آن را مصوب کنند. 


با توجه به اخبار دریافتی از منابع مطلع فارس، رایزنی ها و ارتباطات موثری در روزهای اخیر برگزار شده تا ذهنیت طرفین برای حل این مشکل که مربوط به حوزه اجرایی این تغییرات است، به هم نزدیک شده و راهکارهای اجرایی، عملیاتی شود. 

هم اکنون، این مسیر تسهیل شده و این جلسه که فردا برگزار می شود، آغاز اقدامات هیئت رئیسه جهت حل و فصل ماجرا است تا ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز مرتفع شود و دبیرکل جدید بتواند فعالیت خود را آغاز کند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.