کد خبر: 6211تاریخ انتشار : 11:39:27 - دوشنبه 6 آوریل 2020

شکوری: برای کمک به کشورم هر کاری می‌کنم/ موضوع دبیرکلی میان فدراسیون و کنفدراسیون فوتبال آسیا حل می‌شود

  ابراهیم شکوری که سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، از آمادگی برای هر اقدامی جهت حل مشکل میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا گفت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش فارس، در ابتدای سال جاری، انتصاب مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکل…

شکوری: برای کمک به کشورم هر کاری می‌کنم/ موضوع دبیرکلی میان فدراسیون و کنفدراسیون فوتبال آسیا حل می‌شود

عکس  ابراهیم شکوری که سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، از آمادگی برای هر اقدامی جهت حل مشکل میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا گفت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش فارس، در ابتدای سال جاری، انتصاب مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان با واکنش کنفدراسیون آسیا مواجه شد. این موضوع به تبادل نامه هایی میان طرفین منجر شد که ناشی از ایراداتی بود که مقامات ارشد کوالالامپور به روند اجرایی این تغییرات داشتند. البته، این روزها خبر از آن می رسد که در پی تدابیر و مذاکرات صورت گرفته، این موضوع به زودی به اتمام می رسد.

ابراهیم شکوری که به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال فعالیت داشت، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: من برای مدتی در این سنگر به کشور خدمت کردم و تلاشم بر این بود تا بتوانم به عنوان نماینده نسل جوان و دانشگاهی کشور، عملکردی موفق را برجای بگذارم.


وی ادامه داد: اکنون نیز هر جایی که نیاز باشد تا برای حل موضوع اقدامی انجام شود، هیچ مشکلی از سوی من وجود ندارد و آمادگی لازم را دارم تا جهت رفع موانع، اقدامات لازم صورت گیرد. ما فرزندان این کشور و نظام هستیم که تلاشمان اعتلا و اهتزاز پرچم در میادین مختلف است. اکنون نیز بایستی این سوء تفاهم میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا حل و فصل شود تا فدراسیون با قدرت به مسیر خود در راستای تحقق ماموریت های مهمی که پیش رو دارد، ادامه دهد.

شکوری در پایان متذکر شد که هواداران و اهالی فوتبال نگرانی بابت موضوعاتی مانند تعلیق و طرح چنین مسائلی نداشته باشند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.