کد خبر: 6223تاریخ انتشار : 14:45:36 - دوشنبه 6 آوریل 2020

شیعی: پیشنهادم برای انتقال امتیازات به فصل بیستم خام است/ از هیات رئیسه استعفا ندادم

  عضو هیأت رئیسه فدراسیون گفت: پیشنهاد دادم که اگر قرار است لیگ نوزدهم تعطیل شود تیم‌ها با همان امتیازات در فصل بیستم کار کنند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمود شیعی در خصوص جلسه امروز هیأت رئیسه فدر…

شیعی: پیشنهادم برای انتقال امتیازات به فصل بیستم خام است/ از هیات رئیسه استعفا ندادم

عکس  عضو هیأت رئیسه فدراسیون گفت: پیشنهاد دادم که اگر قرار است لیگ نوزدهم تعطیل شود تیم‌ها با همان امتیازات در فصل بیستم کار کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمود شیعی در خصوص جلسه امروز هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: بحث برنامه‌ای بود که باید برای فیفا ارسال شود در خصوص اساسنامه و انتخابات و این دو تصمیم طول کشید.

شیعی در پاسخ به این سؤال که فیفا به دبیر کلی نبی ایراد گرفته بود، گفت: نه این مسأله حل شده است.

وی توضیح داد: نبی دبیرکل فدراسیون شده است نه سرپرست دبیرکلی. 

وی در مورد مبحث اساسنامه گفت: زمان آن کمتر از یک سال است، تایم‌تیبل آن را می‌فرستیم اگر فیفا تأیید کند اجرایی می‌شود، در زمانی که خود فیفا گفته است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد نامه‌های AFC تهدید این کنفدراسیون عنوان کرد: نه این مسأله حل شده است.

شیعی در مورد اینکه اساسنامه باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و آن را هیأت دولت تصویب کند، اظهار داشت: ببینید دبیر کل یک تایم‌تیبل را تهیه می‌کند و آن را ارسال می‌کند و طبق آن جلو خواهیم رفت و ریز آن را جناب علوی اعلام خواهند کرد.

وی در مورد اینکه ‌آیا از هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال استعفا داده گفت: خیر، من از باشگاه پیکان استعفا دادم از هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال استعفایی ندادم و همان‌طور که می‌بینید که قویاً در جلسات حاضر می‌شوم و مشکلی نمی‌بینم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند انتخابات فدراسیون فوتبال در مهر برگزار می‌شود، گفت: باید سعی کنیم آن را برسانیم. 

شیعی در مورد اینکه به نظر می‌رسد دوست دارد لیگ با همین شرایط به اتمام برسد، اظهار داشت: من دیشب پیشنهادی دادم که اگر قرار است لیگ تعطیل شود با همین شرایط به فصل بعد انتقال پیدا کند یعنی تیمی که وارد فصل جدید می‌شود با همان امتیازاتی که در فصل نوزدهم کار را ادامه بدهد. این یک پیشنهاد خام است که آن را ارائه دادم.

وی در مورد برگزاری بازی در شهرهای گرم مانند جزیره کیش گفت: من چنین چیزی نشنیده‌ام این را باید سازمان لیگ بیشتر توضیح بدهد. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.