کد خبر: 6219تاریخ انتشار : 14:57:17 - دوشنبه 6 آوریل 2020

مدیر عامل بادران: باید لیگ ادامه پیدا کند/ربیعی خودش تیمش را نابود می‌کند

  مدیر عامل باشگاه بادران گفت: ربیعی اگر یک امتیاز از دست بدهد خودش تیمش را نابود می‌کند و نمی‌توان گفت که آنها قهرمان هستند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

فریدون قربانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط باشگاه بادر…

مدیر عامل بادران: باید لیگ ادامه پیدا کند/ربیعی خودش تیمش را نابود می‌کند

عکس  مدیر عامل باشگاه بادران گفت: ربیعی اگر یک امتیاز از دست بدهد خودش تیمش را نابود می‌کند و نمی‌توان گفت که آنها قهرمان هستند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


فریدون قربانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط باشگاه بادران اظهار داشت: فعلا بلاتکلیف هستیم. نمی‌دانیم فصل بعد لیگ یکی خواهیم بود یا لیگ برتری. باید نتیجه نهایی لیگ مشخص شود و بعد برنامه ریزی کنیم.

وی در خصوص تعویق یا تعطیلی لیگ گفت: اشتباه‌ترین تصمیم این است که قهرمان الان مشخص شود. 8 بازی دیگر باقی مانده است، هیچ چیزی مشخص نیست. به صورت مثال می‌گویم؛ محمد ربیعی دو سال سرمربی تیم بادران بوده است و با شناختی که از او دارم خودش، تیمش را‌‌‌ نابود می‌کند. یک امتیاز که از دست بدهد احتمال دارد مشکلاتی برای تیمش به وجود بیاورد و نمی‌توان گفت آنها قهرمان می‌شوند.امکان هم دارد تیم ته جدولی با تمرینات انفرادی بدن آماده‌ای داشته باشند و سقوط نکنند.

مدیر عامل باشگاه بادران عنوان کرد: ما 70 درصد از پول بازیکن‌هایمان را‌‌‌ پرداخت کرده‌ایم و فیفا گفته است می‌توانیم به خاطر شرایط فعلی 30 درصد را‌‌‌ پرداخت نکنیم. عملا همه بدهی‌مان را‌‌‌ به بازیکنان داده‌ایم. ما تمام این هزینه‌ها را‌‌‌ انجام داده‌ایم که صعود کنیم. برای ماندن در لیگ یک هزینه نمی‌کنیم، می‌خواهیم صعود کننده باشیم.


وی درباره پیشنهاد خود برای برگزاری لیگ یک تاکید کرد:لیگ را‌‌‌ سه دسته کنیم و تیم‌های بالای جدول و پایین جدول به صورت دو حذفی بازی کنند و قهرمان و سقوط کننده مشخص شود و بدون تماشاگر بازی‌ها تمام شود. می‌توانند در دو گروه 9 تیمی بازی‌ها را‌‌‌ برگزار کنند تا تکلیف صعود کننده و سقوط کننده مشخص شود. اگر بدون برگزاری مسابقات بخواهند با تصمیمی شتاب زده قهرمان را‌‌‌ مشخص کنند،‌ این واقعا یک حق خوری است.

قربانیان تصریح کرد: بهترین بازی‌های تیم ما از الان است. چون اکثر بازی‌ها در زمین خودمان برگزار می‌شود و با چند حریف مستقیم‌مان بازی داریم. باید فدراسیون تصمیمی بگیرد که حق کسی ضایع نشود.

مدیر عامل باشگاه بادران بیان کرد: اگر دستوری از سوی فیفا صادر شود ما مطیع آن هستیم. اگر از سوی فدراسیون فوتبال بخواهند تصمیم بگیرند و این تصمیم سلیقه‌ای از سوی دوستان باشد، فدراسیونی که هنوز روی هوا است ما از آن پیروی نمی‌کنیم، به هر کجا باشد شکایت می‌کنیم. نمی‌شود با چند میلیارد هزینه در یک سال بخواهیم نتیجه نگیریم. این درست نیست. فرهاد کاظمی به امام حسین(ع) قسم خورده است که این تیم را‌‌‌ به لیگ برتر ببرد و تمام تلاشش را‌‌‌ می‌کند و حتماً این اتفاق رخ می‌دهد و نمی‌خواهیم با برگزار نشدن لیگ شرایط این گونه پیش نرود.

وی در خصوص برگزار شدن لیگ برتر عنوان کرد: باید لیگ برتر هم نتایجش مشخص شود. در شرایطی که در شهر تهران همه چیز به حالت عادی برگشته است، باید مسابقات بدون تماشاگر برگزار شود. می‌شود آن جا هم به صورت دو حذفی بازی‌ها را‌‌‌ برگزار کرد و به سرعت تمام کرد و یا این که لیگ برتر 18 تیمی شود و دو تیم از لیگ یک به آن صعود کند، در هر صورت بهترین راه برگزاری مسابقات است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.