کد خبر: 6265تاریخ انتشار : 15:35:14 - سه‌شنبه 7 آوریل 2020

شمس: تکلیف واگذاری سرخابی‌ها تا نیمه اول امسال مشخص می‌شود

  عضو هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امیدواریم تکلیف سرخابی‌ها تا نیمه اول سال ۹۹ مشخص شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ابوالقاسم شمس در خصوص تاخیر در واگذاری سهام استق…

شمس: تکلیف واگذاری سرخابی‌ها تا نیمه اول امسال مشخص می‌شود

عکس  عضو هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امیدواریم تکلیف سرخابی‌ها تا نیمه اول سال ۹۹ مشخص شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ابوالقاسم شمس در خصوص تاخیر در واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس در سال 98 گفت: این دو شرکت فرهنگی و ورزشی در زمان انجام اقدامات لازم با مشکلاتی از قبیل تغییرات مدیریتی مواجه بودند که این موضوع باعث تاخیر در همکاری آنها شد زیرا برخی از  اقدامات را باید هیات مدیره تصویب کند تا به مرحله اجرا در آید.

عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: با وجود همه مشکلات و حاشیه‌های موجود در این شرکت‌ها اما با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جلسات برگزار شده به نتایج قابل قبولی رسیدیم و امیدواریم تکلیف این موضوع تا نیمه اول سال ۹۹ مشخص شود و از طریق عرضه اولیه در فرابورس کشف قیمت صورت گرفته و عرضه‌های بلوکی در مراحل بعد صورت گیرد.

وی افزود: زمانی که بحث واگذاری دو باشگاه به صورت جدی مطرح و حتی آگهی شد فقط بحث واگذاری برند همراه با دارایی بود و به هیچ عنوان مساله واگذاری هر یک از شرکت های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس از طریق بازار سرمایه مطرح نشده بود اما از مهر ماه سال ۹۸ نحوه واگذاری تغییر کرد و شرکت‌ها در حال واگذاری از طریق پذیرش در بازار سرمایه هستند.

شمس تاکید کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته اقدامات لازم در این زمینه در نیمه نخست سال جاری انجام شد و امیدواریم که کشف قیمت صورت گیرد. وزارت ورزش برای واگذاری این دو باشگاه بسیار پیگیر است و اقدامات مربوطه را تاکنون برای انجام هر چه سریعتر فعالیت‌ها انجام داده است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.