کد خبر: 6325تاریخ انتشار : 11:57:30 - پنج‌شنبه 9 آوریل 2020

الوطن: لیگ قهرمانان آسیا مرداد ماه از سر گرفته می‌شود

  بنابه نوشته یک روزنامه چاپ قطر، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از اواسط ماه مرداد از سرگرفته خواهند شد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی شیوع کرونا از اواخر زمستان گذشته، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همانند سایر…

الوطن: لیگ قهرمانان آسیا مرداد ماه از سر گرفته می‌شود

عکس  بنابه نوشته یک روزنامه چاپ قطر، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از اواسط ماه مرداد از سرگرفته خواهند شد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، در پی شیوع کرونا از اواخر زمستان گذشته، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همانند سایر مسابقات ورزشی دچار تعلیق شدند. 

با توجه به گستردگی ویروس کرونا در سطح بین المللی تردیدهای در مورد ادامه فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد. در این ارتباط روزنامه الوطن قطر گزارشی منتشر و ادعاکرد بازی های فصل جاری، از اواسط مرداد (ماه اوت) از سرگرفته خواهند شد.البته برای این منظور کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه شرایطی که کرونا ایجادکرده، همچنین بحث حفظ اسپانسرها در نظر دارد ادامه مسابقات را در قالب جدیدی دنبال کند.

الوطن نوشت برگزاری مسابقات تحت پروتکل های بهداشتی دقیق در کشورهای قطر، ازبکستان، عمان و کویت به صورت متمرکز انجام شوند تا در مدتی کوتاه بتوان پرونده مسابقات فصل جاری را بست.

این نشریه نوشت هنوز در مورد قالب برگزاری بازی ها تصمیم گیری نشده اما آنچه که بدیهی بوده، ادامه برگزاری مسابقات است.زیرا کنفدراسیون دنبال لغو بازی های فصل جاری نیست.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رسیدن به تصمیمی مشخص قصد دارد در روزهای آینده با فدراسیون های عضو خود در این زمینه مشورت کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن با توجه به شرایط موجود مسابقات را ادامه دهد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.