کد خبر: 10547تاریخ انتشار : 13:14:51 - جمعه 10 جولای 2020

الهامی: بازی فردا هم برای ما و هم برای استقلال سخت است/ به دنبال ۳ امتیاز و فوتبال روان هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: ۳ امتیاز دیدار فردا برای هر دو تیم اهمیت دارد و مطمئنا بازی برای هر دو طرف سخت خواهد بود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساکت الهامی که در نشت خبری بازی با استقلال شرکت نکر…

الهامی: بازی فردا هم برای ما و هم برای استقلال سخت است/ به دنبال ۳ امتیاز و فوتبال روان هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: 3 امتیاز دیدار فردا برای هر دو تیم اهمیت دارد و مطمئنا بازی برای هر دو طرف سخت خواهد بود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساکت الهامی که در نشت خبری بازی با استقلال شرکت نکرده است، از طریق تماس صوتی با مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ در خصوص بازی استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

وی اظهار داشت: آرزو می‌کنم ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن شود تا مردم نفس راحتی بکشند. امیدوارم هرچه سریعتر از این مرحله گذر کنیم.

سرمربی تراکتور در خصوص بازی با استقلال عنوان کرد: استقلال همیشه استقلال و تیم توانمندی است. 3 امتیاز بازی خیلی مهم است و هر دو تیم بازی سختی خواهند داشت.

وی تاکید کرد: هر تیمی که در بازی فردا تمرکز داشته باشد، می‌تواند برنده باشد. با شرایطی که تیم دارد، به دنبال بازی با کیفیت هستیم تا دست پر به تبریز برگردیم. نسبت به مسابقه قبل شرایط بهتری داریم و ان‌شاالله همان بازی روان دیدار قبل را به نمایش بگذاریم و 3 امتیاز لازم را بگیریم.

وی با اشاره به شرایط تیمش عنوان کرد:استقلال تیم پر مهره‌ای است و یکی از بهترین‌های لیگ. هم ما و هم آنها چند بازیکن را در اختیار نداریم. البته نمی‌توانم اسمی از غایبان تیمم ببرم ولی می‌توانم بگویم تراکتور برای دیدار فردا آماده است.

الهامی خاطرنشان کرد: برای استقلال احترام قائل هستیم. امیدوارم دیدار فردا یک بازی توام با امتیاز برای ما باشد تا از این مرحله عبور کنیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

بیشتر بخوانید.  

نظرات بسته شده است.