کد خبر: 10591تاریخ انتشار : 13:53:18 - شنبه 11 جولای 2020

سالاری: اگر داور گل ما را آفساید نمی‌گرفت، ذوب‌آهن را می‌بردیم/ نتیجه ۵ بر یک عادلانه نبود

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: قبل از پنالتی شریفات اگر گل ما آفساید گرفته نمی‌شد نتیجه بر می‌گشت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

بهمن سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط شاهین بوشهر پس از بازی هفته بیس…

سالاری: اگر داور گل ما را آفساید نمی‌گرفت، ذوب‌آهن را می‌بردیم/ نتیجه ۵ بر یک عادلانه نبود

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: قبل از پنالتی شریفات اگر گل ما آفساید گرفته نمی‌شد نتیجه بر می‌گشت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


بهمن سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط شاهین بوشهر پس از بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: تیم اوضاع و احوال خوبی ندارد. ما دیروز تا پایان نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و سوار بازی بودیم. هم موقعیت داشتیم، هم پنالتی گرفتیم و هم به گل رسیدیم. اگر داور گل ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آفساید نمی‌گرفت شاید نتیجه برعکس می‌شد. نمی‌گویم 5 بر یک ولی به هر حال برد برای ما بود. ما خوب کار کردیم اما در نیمه دوم روی دو اتفاق دو گل بد خوردیم و نتوانستیم به بازی برگردیم.

سالاری در مورد این که آیا فاصله شاهین با ذوب‌آهن 5 گل است، عنوان کرد: نه اصلاً اینطور نیست، این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول ندارم. من با بازیکنان ذوب‌آهن دوست هستم و آن‌ها به من گفتند شما خیلی بهتر بودید. واقعا هم ما در نیمه اول خیلی بهتر بودیم اما گلی که در نیمه اول زدیم آفساید شد. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. در کل نتیجه عادلانه نبود.

مهاجم شاهین بوشهر در خصوص داوری این بازی گفت: داوری به نظر من موردی نداشت، اخطارها و اخراج‌ها درست بود. فقط روی گل اولی که ما زدیم شک دارم. گل آفساید ما قبل از پنالتی شریفات بود و اگر گل می‌شد نتیجه برمی‌گشت. من آن صحنه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آفساید ندیدم، ضمن این که گل چهارم آن‌ها هم آفساید بود. فقط این دو صحنه مورد داشت وگرنه خورشیدی داور خیلی خوبی است. به نظرم سر این دو صحنه کمک داور اشتباه کرد.

وی در مورد پنالتی از دست رفته اسماعیل شریفات اظهار داشت: شریفات بازیکن باتجربه‌ای است. او با اعتماد به نفس پشت ضربه رفت و گفت گل می‌شود اما وقتی روز تیم نباشد، پنالتی گل نمی‌شود و موقعیت‌هایمان هم از دست می‌رود.

سالاری در مورد اعتراض تماشاگران پس از پایان بازی مقابل ورزشگاه شهید مهدوی گفت: آنها حق دارند، تیمشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دوست دارند و تحت فشار هستند. حق ما نبود 5 گل بخوریم. اگر من هم هوادار بودم می‌آمدم و ناراحتی خودم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان می‌دادم. هواداران بوشهری فهیم هستند. آنها واقعیت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گفتند و به بازیکنان بد و بیراه نگفتند. از کمبود امکانات گله کردند و گفتند شرایط ما با ذوب‌آهن فرق دارد، با بازیکنان مشکل نداریم، چرا به تیم نرسیدید و به فکر بازیکنان نبودید؟ بحث آن‌ها بازیکن نبود.

مهاجم شاهین بوشهر در مورد سرمربیگری کریمیان عنوان کرد: سرمربی شناخت خوبی از تیم دارد. کریمیان واقعا تقصیری در این شکست نداشت. تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوب چیده بود. کریمیان مربی با دانش و آینده‌داری است اما روز بدشانسی او بود. اگر توپ‌های ما تبدیل به گل می‌شد عیار کریمیان هم مشخص می‌شد. نمی‌توان گفت او در کارش مشکل دارد. او مربی باتجربه‌ای است و به نظرم در سال‌های بعد به پیشرفت خوبی می‌رسد.

سالاری در مورد اینکه هواداران شاهین معتقدند عدم بازگشت میشو به ایران قطعی بوده اما باشگاه مدت زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای این مسأله تلف کرد، اظهار داشت: نه این طور نیست، میشو تا دو سه روز قبل از شروع بازی‌ها با باشگاه ارتباط داشت. باشگاه منتظر بازگشت او بود. من چیزی از هواداران در مورد مدیریت باشگاه نشنیدم اما دیدم از کمبود امکانات گله می‌کردند.

وی در مورد این که آیا با این شکست باید کار شاهین در لیگ برتر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تمام شده دانست، گفت: نه، ما با تیم چهاردهم و پانزدهم فقط 2 امتیاز اختلاف داریم و با یک برد می‌توانیم خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به پله‌های بالاتر برسانیم. هر چه در توان داریم می‌گذاریم تا در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم. امیدوارم بدشانسی هم دست از سر ما بردارد و روزهای خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشیم. شب گذشته مقابل ذوب‌آهن حق‌مان باخت نبود، ان‌شاالله در بازی‌های بعدی این نتیجه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جبران کنیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

بیشتر بخوانید.

نظرات بسته شده است.