کد خبر: 11272تاریخ انتشار : 19:16:00 - پنج‌شنبه 30 جولای 2020

اهمیت تقوای جمعی

به نام خدا و برای خدا 
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
رهبر معظم انقلاب ۸ خرداد ۱۳۹۰ در دیدار با نمایندگان مجلس از نفاق جریان چپ پرده برداشت و فرمودند: «یک جریانی در کشور وجود داشت به نام جریان چپ. آنها شعار…

اهمیت تقوای جمعی

به نام خدا و براي خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رهبر معظم انقلاب 8 خرداد 1390 در ديدار با نمايندگان مجلس از نفاق جريان چپ پرده برداشت و فرمودند: «يک جرياني در کشور وجود داشت به نام جريان چپ. آنها شعارهاي خوبي هم مي‌دادند، اما خودشان را مراقبت نکردند و تقواي جمعي به خرج ندادند ... کار آنها را به جايي رساند که فتنه‌گرِ ضد امام حسين و ضد اسلام و ضد امام و ضد1 انقلاب، توانست به آنها تکيه کند! آنها نيامدند شعار ضد امام و ضد انقلاب بدهند، اما شعار دهنده‌ ضد امام و ضد انقلاب توانست به آنها تکيه کند؛ اين خيلي خطر بزرگي است. آنها غلتيدند. بنابراين تقواي جمعي لازم است.»

در اواسط دهه 70 آرام آرام، اصطلاح چپ و راست منسوخ، و به جريان اصلاحات و اصولگرا تغيير يافت. جريان اصلاحات، يا همان جريان چپ 32 سال در قدرت است، اما پاسخگو نيست! زيرا بخاطر نداشتن تقواي جمعي، هم نقش اپوزيسيون نظام و ستون پنجم دشمن را بعهده گرفته و با بي‌حيايي، حيله‌گري و نفاق، آتش هر فتنه‌ را بر عليه اسلام، انقلاب و مردم روشن مي‌کند!

امروز جريان اصلاحات (چپ) بخاطر فراموشي تقواي جمعي، به انواع گناهان کبيره دروغ، دزدي، فساد سياسي و اخلاقي، اختلاس، جاسوسي به نفع دشمن، دين حداقلي، ضديت با انقلاب و اسلام آلوده‌ است.

راه خلاصي اسلام، انقلاب و مردم از اين جماعت فاقد تقواي جمعي، محاکمه علني آنان در پيشگاه ملت رشيد ايران است، تا چهره واقعي آنان از پرده برون افتد و مسير تحقق گام دوم انقلاب و دولت اسلامي فراهم شود.

والسلام

 

نظرات بسته شده است.