کد خبر: 11608تاریخ انتشار : 12:04:14 - جمعه 7 آگوست 2020

جلسه مدیر عامل و سرمربی پیکان با مسئولان شرکت ایرانخودرو

اعضای باشگاه پیکان با مدیر عامل گروه صنعتی ایرانخودرو جلسه ای برگزار کردند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، مدیرعامل ،اعضای کادر فنی و کاپیتان‌های پیکان به دعوت مدیرعامل گروه صنعتی ای…

جلسه مدیر عامل و سرمربی پیکان با مسئولان شرکت ایرانخودرو

اعضای باشگاه پیکان با مدیر عامل گروه صنعتی ایرانخودرو جلسه ای برگزار کردند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، مدیرعامل ،اعضای کادر فنی و کاپیتان‌های پیکان به دعوت مدیرعامل گروه صنعتی ایرانخودرو ساعتی مهمان فرشاد  مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو و همکاران محترمشان در دفتر مرکزی شرکت ایران خودرو بودند و در فضایی دوستانه به گفتگو پرداختند.

در این نشست حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان گزارشی را درخصوص شرایط این باشگاه ارائه کرد ،عبدالله ویسی سرمربی تیم پیکان درباره وضعیت این تیم صحبت کرد ،علی حمودی و مهران موسوی کاپیتان‌های تیم پیکان نیز در خصوص اوضاع این تیم و شرایط موجود نقطه‌نظرات خود را بیان کردند. محمدرضا طهماسبی سرپرست تیم و یار قدیمی پیکان ،بهروز مکوندی و احمد کعبیانپور به عنوان همکاران عبدالله ویسی نیز صحبت کردند.


مقیمی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه جامعه کارگری گروه صنعتی ایران‌خودرو پیگیر بازی‌های تیم پیکان در مسابقات لیگ برتر است، گفت : عملکرد تیم پیکان در چند هفته گذشته نشان داد که انگیزه‌های بالایی برای پیروزی در میان جوانان تیم پیکان وجود دارد و باعث افتخار است که بازیکنان تیم در شرایط کنونی تا این اندازه علاقه‌مندو غیورانه بازی می‌کنندو اگر بازی‌های آینده  بر همین منوال ادامه پیدا کند از نظر ما موفقیت محسوب شده و بقای پیکان در لیگ برتر حتمی خواهد بود. 

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در ادامه گفت : انتظار کارکنان ایران خودرو این است که تیم پیکان در بازی‌های آینده نیز عملکردی موفقیت‌آمیز داشته باشد و باعث خوشحالی و خرسندی مجموعه بزرگ ایران خودرو باشد.


حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان ضمن قدردانی از مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو   برای توجه ویژه به ورزش کارگری و تیم فوتبال پیکان گفت:در شش بازی اخیر توانسته‌ایم نه امتیاز کسب کنیم و امیدواریم در  سه بازی باقیمانده لیگ برتر هم نتایج مورد نظر و مطلوب را کسب کنیم تا برای فصل آینده به دنبال کسب موفقیت و حتی کسب سهمیه آسیایی باشیم و این توانایی در جوانان تیم پیکان وجود دارد که بتوانند سبب درخشش این تیم و اعتلای نام گروه صنعتی ایران‌خودرو شوند.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.