کد خبر: 11628تاریخ انتشار : 13:17:10 - شنبه 8 آگوست 2020

پیروانی: ورزشگاه آزادی به قهرمانی پرسپولیس عادت کرده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استادیوم آزادی به قهرمانی پرسپولیس عادت کرده و برای چهارمین بار جام را در این ورزشگاه بالا بردیم.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، افشین پیروانی بعد از دیدار پرسپولیس و ذو…

پیروانی: ورزشگاه آزادی به قهرمانی پرسپولیس عادت کرده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استادیوم آزادی به قهرمانی پرسپولیس عادت کرده و برای چهارمین بار جام را در این ورزشگاه بالا بردیم.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، افشین پیروانی بعد از دیدار پرسپولیس و ذوب آهن اظهار داشت: به هواداران و باشگاه پرسپولیس چهارمین قهرمانی را تبریک می گویم. این اتفاق خیلی سخت بود ولی خدا را شکر که به این مهم رسیدیم.

وی افزود: خیلی تلاش کردیم هفته آخر به تیم ما جام بدهند ولی به محرم نزدیک شده ایم. اینکه روحیه تیم قهرمان را حفط کنید، کار سختی است ولی در کل روز بزرگی برای پرسپولیس رقم خورد.

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص  حفظ عنوان قهرمانی گفت: روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. قهرمان شدن ساده نبود و خیلی سخت بود. ما هر روز دنبال یک خبر بد بودیم ولی فکر می کنم مدیران قبل باید بهتر عمل می کردند که هر روز کادر فنی از من سوال نکند آیا از تیم کسر امتیاز می شود؟

وی تاکید کرد: این بازیکنان و کادر فنی باید بدانند که برای فصل آینده کار سختی داریم. به فرزند پرسپولیس، یحیی گل محمدی تبریک می گویم که توانست با تیم به چهارمین عنوان قهرمانی برسد.

پیروانی در خصوص ناراحتی نوراللهی و اعتراض او به شرایط پرسپولیس عنوان کرد: آرامش برای هر قهرمانی مهمترین رکن است. وقتی دغدغه نباشد، انگیزه هم می آید. مطمئنا باید فضایی به وجود بیاید که همه رو به جلو حرکت کنند. باید به هواداران تبریک بگویم و یک کری هم بخوانم. استادیوم آزادی به قهرمانی پرسپولیس عادت کرده و برای چهارمین بار جام را در این ورزشگاه بالا بردیم.

وی در خصوص جام حذفی و اینکه قرار بود ذوب آهنی ها برای بازیکنان پرسپولیس تونل بزنند، اظهار داشت: دوستان در جلسه هماهنگی گفتند قرار است تونل قهرمانی بزنند ولی اینکه می گفتیم یکسری تیم ها متحد شدند که لیگ برگزار نشود، به خاطر همین است. البته به تیم ذوب آهن جسارت نمی کنم. سر داستان کرونا خیلی ها گفتند بازی ها برگزار نشود اما قهرمانی را به هواداران تقدیم کردیم.

سرپرست پرسپولیس در خصوص وضعیت طلب برانکو گفت: مطالبات کمک های برانکو پرداخت شده و ظاهرا بخشی از طلب خود این مربی هم واریز شده است. اینطور که شنیدم پنجره بسته نمی شود. همه باید دست به دست هم بدهیم و شاید نیاز باشد از هواداران هم کمک بگیریم که شان و کلاس تیم حفظ شود.

پیروانی در خصوص اینکه آیا این تیم تست های کرونا را انجام می دهد یا خیر گفت: ما جزو باشگاه هایی بودیم که پروتکل را رعایت کردیم و 3 روز پیش هم تست دادیم. به جز یک بازیکن و 2 عضو تدارکات، بقیه در صحت و سلامت هستند و من برای همه بیماران آرزوی سلامتی می کنم.

وی با اشاره به برنامه جشن قهرمانی گفت: پیراهنی که 4 جام روی آن چاپ شده، آماده است و قرار است چراغ ها خاموش شود و جام اهدا شود. امروز دوست داشتیم بازی با برد تمام شود و تمام بچه ها تلاش خود را انجام دادند. 

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص درخواست بیرانوند گفت: پیراهن و مدال قهرمانی او امانت نزد ما باقی مانده و قطعا به او تحویل خواهیم داد.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

بیشتر بخوانید.

بازتاب پوکر قهرمانی پرسپولیس در صفحه AFC

نظرات بسته شده است.