کد خبر: 11711تاریخ انتشار : 14:39:12 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020

مدیران سپاهان تصمیم گیری می‌کنند/لیگ قهرمانان آسیا با سرمربی جدید؟

هیات مدیره باشگاه سپاهان امروز جلسه مهمی را برگزار خواهد کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با کناره‌گیری امیرقلعه‌نویی از هدایت تیم فوتبال سپاهان موضوع سرمربی جدید تیم چالشی جدید برای مدیران باشگاه خوا…

مدیران سپاهان تصمیم گیری می‌کنند/لیگ قهرمانان آسیا با سرمربی جدید؟

هیات مدیره باشگاه سپاهان امروز جلسه مهمی را برگزار خواهد کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با کناره‌گیری امیرقلعه‌نویی از هدایت تیم فوتبال سپاهان موضوع سرمربی جدید تیم چالشی جدید برای مدیران باشگاه خواهد بود و در این بین از اسامی و گزینه‌های مختلفی نام برده می‌شود.

اما واقعیت این است که استعفای قلعه‌نویی اتفاقی ناگهانی بوده و به همین خاطر مدیران سپاهان برنامه‌ای را از قبل برای تعیین جانشین او ندارند.

بر اساس تصمیم گرفته شده قرار است زردپوشان ادامه بازی‌های لیگ برتر را با هدایت میگوئل تکسیرا مربی پرتغالی و دستیار چندساله امیرقلعه‌نویی پشت سر بگذارند.

با اینحال هیات مدیره باشگاه سپاهان امروز تشکیل جلسه می‌دهد تا شرایط تیم برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را بررسی کند. مدیران سپاهان امروز مساله انتخاب سرمربی جدید برای حضور در مسابقات قاره‌ای را بررسی می‌کنند و ممکن است پس از پایان بازی‌های لیگ برتر، فرد جدیدی را به عنوان نفر اول کادرفنی معرفی کنند.

 هنوز هیچ گزینه‌ای مدنظر مدیران سپاهان نیست و آن‌ها قرار است پس از جلسه امروز در خصوص آغاز مذاکرات با سرمربی جدید تصمیم گیری کنند. البته از طرفی ممکن است جمع بندی هیات مدیره سپاهان به اتمام فصل جاری با هدایت تکسیرا منتهی شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید.

نظرات بسته شده است.